Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Általánosságban mi várható ha...

Általánosságban mi várható ha a 8. házam felett tranzitál az Uránusz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 21:00
1 2
 1/12 Amado atya válasza:
Sajnos csak az Úr ánuszát lehet majd látni.
2013. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én házam felett csak a galambok vannak.:)
2013. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felínk falun lefoksták a gálámbók a szoumszéíd bájcsi házát he.
2013. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Hívj fel az emeltdíjas telefonszámomon, majd egyeztetünk egy személyes konzultációt.

Ez egy nagyon bonyolult és energikus tudomány, nem lehet csak úgy megválaszolgatni mindent. Egy kis anyagi áldozatért cserébe megmondom neked a tutit, amit a blaha tér melletti 4 hetes tanfolyamon tanultam.

2013. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, hogy az olyanok mit ti mi a fenének tanyáznak olyan témáknál amikről 1. fingjuk sincs, 2. csak gyökér válaszokat képesek adni. Nem tudom hogy ez saját szórakoztatás vagy azt hiszik ez vicces, de baromi unalmasak már az ilyesfajta válaszok. Inkább törődnének azzal ami valójában érdekli őket és értenek hozzá, már ha van ilyen....
2013. jún. 24. 09:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez annyira szánalmas! Mert 1 dolog nem hinni valamiben mert korlátolt agyúak vagytok, és egy dolog primitív válaszokat adni...persze ez csak titeket jellemez, és nem csak a tudatlanság szempontjából...
2013. jún. 24. 09:58
 7/12 Five Star ***** válasza:

Na ilyet még nem hallottam, egy bolygó csak egy másik bolygó felett szokott tranzitálni :) Ha egy ház "felett tranizitál", azt simán úgy mondjuk, hogy az (objektív) Uránusz benne áll a 8-as házadban :D


Amúgy a 8-as házban az Uránusz azt csinálja, hogy leveszi rólad a rózsaszín szemüveget, megmutatja, milyen a világ valójában. Sztérombolja az eddig kialakult ideológiákat, elképzeléseket, minden szép képet amit az ember elképzelt arról, hogy milyennek kell lennie a világnak. Tulajdonképpen szétrombolja a világod, hogy megmutassa, milyen is az valójában, úgyhogy ez egy fájdalmas dolog, és csalódásokkal van tele. De összességében mégis felszabadít, és szabadságot ad.

Persze ez nem egyik napról a másikra, mivel az Uránusz általában ~7 évet tölt el egy házban :D Persze nyilván függ attól is, hogy neked milyen nagy a 8-as házad, ez lehet kevesebb vagy több is.

2013. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Astara ***** válasza:

"Na ilyet még nem hallottam, egy bolygó csak egy másik bolygó felett szokott tranzitálni :) Ha egy ház "felett tranzitál", azt simán úgy mondjuk, hogy az (objektív) Uránusz benne áll a 8-as házadban :D "


Az kicsit gáz, ha ilyet még nem hallottál, mert a tarnzit bolygók szokása tudod, hogy tranzitálnak, ők mán csak ilyenek. Azaz realtime-ban elhaladnak a radix/születési horoszkópod különböző pontjai fölött, és ez lehet bolygó, lehet tengely, lehet egy ház is...

Ha "benne áll" mint "tanult kollégám" mondá, akkor az inkább azt sugallja, hogy az Uránusz a születési horoszkóp 8. házában áll benneje gyárilag! Nem azt, hogy most egy ideig "átmegy rajta" vagy "tranzitál fölötte"....


Mellesleg mi az h. "objektiv" Uránusz...miért van szubjektiv Uránusz is???? jesszum és én erről nem is tudtam? mindjárt megmurdelek! :P


Uránusz egy bolygó a naprendszerünkben amit szimbolikusan értelmezünk az állásai alapján akár a születési képletben akár ha tranzitban megy át a születési képleten...


Na jó, szóval a 8.h. fölött az Uránusz általánosságban esetleg hozhat olyanokat is amit "tanult kollégám" mond, de hozhat mindet ami hirtelen, váratlan, szokatlan (Uránusz) a 8.ház témakörében (halálesetek, örökség, műtétek, társ pénze, esetleg titkolt szexualitás, ezoterikus / pszichológiai témakörök stb.).


Vagyis mindezekben hirtelen fellépő váratlan eseményeket hozhat- ez lehet a hirtelen megvilágosodástól kezdve, a balesetig, a sürgős műtéttől a váratlanul elhalt sose látott rokon monte carlo-i házáig mint örökség, bármi....ahhoz, h. ezt pontosabban tudjuk értelmezni kell (mint szinte minden értelmezéshez az egész képlet összefüggései, anélkül csak általánosságokat lehet mondani.

2013. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem te jó sok pénzt kellene fizess az ezo tv-s kamuzóknak. mert megérdemled...
2013. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Látod ebből jönnek az olyanok mint te! Abszolút tájékozatlan vagy és buta! ezek alapján ítélkezel hogy mi megy a kamu TV-ben vagy mit ír a napi meg heti, havi fos horoszkóp stb...ha picit intelligensebb lennél nem eszerint tájékozódnál, mert ezt hogy ezek kamu marhaságok és semmit nem érnek, elsősorban adott esetben az asztrológiához kicsit már jobban értők tudják a legjobban! Csak te felületesen "tudsz" valamit de gondolom az élet minden területén ilyen birka vagy, hogy amit mondanak és elég tesznek és azt mondják így van, te elhiszed :D :D
2013. jún. 26. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!