Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnám magam megvédeni?

Hogy tudnám magam megvédeni?

Figyelt kérdés
Budapesten van a gyakorlati helyem így hétköznap és hétvégén is szoktam utazni reggel és délután tömegközlekedéssel. A helyzet az, hogy állandóan megtalálnak a jobbnál jobb emberek főleg a nyugatinál de nem csak ott. Már halálfélelmem van. Fiatal lány vagyok és nagyon félek ezektől az emberektől. Ha hozzám szólnak úgy teszek mintha nem is hallottam volna. Miért vonzom ezeket az embereket? Más lány akivel dolgozom őket még nem találta be semmi ilyen fazon. 20/L
2013. júl. 6. 14:32
 1/4 anonim válasza:
én 25 vagyok, velem kb 10 éve ez van csak kisebb városban élek, én egy pár éve gázspray-vel nymulok, vadászboltban vettem. Van paprikaspray is az jobban csíp elvileg, azt is lehet ott kapni :) önvédelemre iratkozz be, de vmi psuztakezesre, ne Kendo-ra pl mert ott elvileg bambuszbottal nyomják :) azt ugysem hordasz magadnál nap mint nap...
2013. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, sokszor megértem a fiatal lányokat, főleg ha szépek, és problémás helyen laknak.

Én úgy csinálnám, hogy még ha jó nagy kerülőt is kell tennem, úgy érném el a célomat.

Jobb a problémás helyeket elkerülni, saját érdekedben.

Ha hozzád szólnak, ne figyelj oda, és menj odébb, olyanok közé, akik normálisnak tűnnek. Így biztos nem mernek tovább macerálni.

Egyedül ne álldogálj sehol, mert biztos megtalálnak megint.

2013. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos egyre több a hülye van a budapesti utcákon. A legegyszerűbben gázsprayvel vagy valami hasonlóval amit gyorsan előtudsz kapni. Ha látják hogy félsz azzal a baj hogy még bátrabbak lesznek.
2013. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már tököm kivan az ilyen zaklatós emberekből.. maradjanak már a helyükön-.-
2013. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!