Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok egy kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy kigyúrt állat, nem feltétlen tudnám megvédeni a barátnőmet, akkor nem is való nekem barátnő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szándék a fontos. Odaállok én a Godzilla elé is, ha úgy adódik... Mondjuk nem sokan értékelik, hogy akár agyon is veretem magam miattuk. :D 21/F
2013. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Mind a két dolog. Attól, hogy nem vagy kigyúrt még lehetsz erős. (Erősebb mint egy kigyúrt...) Bár ha vézna vagy akkor esélyed sincs egy kigyúrttal szemben. De a lényeg az, hogy manapság már nem az "erősebb kutya b@szik" létforma érvényesül. Nem kell lépten-nyomon megvédeni a barátnődet. Persze, jó ha kiállsz érte, de ez általában nem jár testi konfliktussal.

Másrészt meg vannak csajok akiknek a vézna pasik jönnek be...

2013. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz spray,boxer,vipera,rugós kés,jól irányzott rúgás a golyókra.Egyéb kérdés?
2013. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Vagy vesd eléjük magad amíg a barátnőd elszalad!:D
2013. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:
Néztél te már körbe a világban az utcákon, hogy hány őzikelábú fiúnak van szép barátnője?
2013. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D Ötletek legalább adódnak. Genetikámból kifolyólag próbáltam mindent, testalkatom az marad mindenképpen ilyen, ezen már nem is idegeskedek. :D
2013. febr. 1. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki kigyúrt, de az nem azt jelenti, hogy egyben erős is. Aki "csak" kondizik (esetleg még kokszol is mellé), az valószínűleg nem lesz olyan erős, mint aki pl. kemény fizikai munkát végez nap mint nap, mert a két testedzés más-más izmokat dolgoztat meg. Szóval lehet valaki kigyúrt, attól még egy kevésbé izmos legényke is le tudja teríteni, és még zacsin sem kell rúgnia őt. Egyébként meg nem ettől függ, hogy lesz-e barátnőd.
2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ettől függ, ez világos, csak sajnos a mai világban sok a cigány, a kötekedő. Egyedül vagyok, sose volt még probléma, egyszer odajött egyik csöves még annó barátnőmmel voltam együtt, akkor sem lett probléma, megbeszéltük ki mit akar, utána mentünk mi erre ő arra. Csak néha azért elgondolkodok. Külföldön is kellene ennyire félni? Nyugatra?
2013. febr. 1. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Lány vagyok, és sose értettem ezt a "megvédem a csajom" szöveget... Mitől kéne megvédeni? Járok bulizni meg minden, de még soha nem kellett megvédeni... :O
2013. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szó sincs róla hogy nem való neked barátnő, ez ma már nem így működik.

Az én esetem más egy kicsit mivel már közel 10 éve versenyszerűen kűzdősportolok (megjegyzem ösz-visz 2x kellett használnom és pasim egyszer se volt ott) de tapasztalat (meg józan ész) ha többen vannak lehetsz te Bruce Lee, levernek ha meg fegyver is van náluk esélytelen a dolog. Kár az ilyesmin agyalni, plussz a barátnőd nem azért fog szeretni mert meg tudsz verni valakit. (ésszel sokkal többre mész) Az erőszak a gyenge/gyáva ember jellemvonása, önvédelmen vagy sportcélon kívül csak ártalmas ha verekedni kezdesz.

2013. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!