Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek hülyének, mikor...

Miért néznek hülyének, mikor azt mondom, hogy sajnálom az időt és a pénzt a bulizásra?

Figyelt kérdés

Konkrétan lehülyéztek ma, mikor ezt mondtam. Nem akarom az értékes időmet bulizásra pazarolni, nem is igénylem. Inkább a hobbijaimnak élek, edzek, utazok, vásárolok valami szépet, olvasok, a családommal vagyok.

Nem hiszem, hogy ez unalmas lenne, és hogy később biztos megbánom...



2013. júl. 6. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj. A bulizás elég sok pénzt igényel valóban.. nem baj az hogy értelmesebb dolgokat szeretnél csinálni. Aki ezért hülyének néz, az se normális...
2013. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Velem is ez szokott lenni, engem néznek le emiatt. Egyszerűen a mai világban ez az " elvárás", ha már kicsit más vagy, te leszel az unalmas és a bulirontó. Te csak érettebb és okosabb vagy, más, mint ők, és szerintem ez a mai hülye világban példaértékű, és aki lenéz emiatt, az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Ne érezd magad rosszul , csak különb vagy , de jó értelemben :)
2013. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és 21/L
2013. júl. 6. 19:47
 4/8 anonim válasza:
48%
Ne azt mondd, hogy "sajnálod az időt és a pénzt", hanem azt az összes többit, amit ott lentebb leírtál. Mert azok a valós indokaid, nem az idő meg nem a pénz...
2013. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Azért néznek hülyének, mert rangsorolod a szabadidő eltöltését, fensőbbségeskedsz. Mégis hova utazol te szombat este, most komolyan... edzeni jársz, vàsárolsz, ezek tipikus plázapé tevékenységek, olvasgatod a vámpíros tinikönyveket, meg a Harry Pottert, ugyan már..


.Mondj annyit, hogy nem szeretsz bulizni ês senki nem fog hülyének nézni, de ha magas lóról beszélsz, azzal nem épp rokonszenvet váltasz ki. Ez a "családommal vagyok" meg úgy hangzik, mintha nem lennének barátaid. Mondom mindezt úgy, hogy évek óta nem járok bulizni, csak közben nem játszom az gyam, hogy ettől jobb ember lennék a többieknél.

29/N

2013. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Te meg ismeretlenül ítélkezel felettem, hogy biztos ilyen meg olyan vagyok, tévképzeteket alkotsz a sztereotípiák nyomán.

Tudod is te, miket olvasok. Vámpíros könyv életemben nem volt a kezemben.

A családomat munka miatt alig látom.

Ilyen idősen több értelem is szorulhatott volna beléd.

2013. júl. 6. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Mókuska, mutasd már meg, hogy hol írtam, hogy te "ilyen meg olyan" vagy? Azt kérdeztem, hogy hova utazol te szombat este? A jelek szerint sehova, meg a családoddal sem vagy, hanem itt fetrengsz a GYK-n és unatkozol, erre nem sajnálod az értékes időt, de leülni a barátaiddal beszélgetni, nevetgélni, táncolni egy jó zenére -mert erről szól a bulizás- arra igen... Beléd is szorulhatna "valami" mert nagyon besavanyodott vagy nélküle...
2013. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
plázapé, felsőbbrendű, besavanyodott... osztod ám a véleményed.
2013. júl. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!