Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzi magát valaki hülyének?...

Érzi magát valaki hülyének? Ha igen, vannak barátaid? Szeretsz élni?

Figyelt kérdés
Kérdezhetném még, hogy párkapcsolattal, munkahellyel, célokkal hogy állsz?

2013. jún. 1. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán hülye, az nem tudja magáról!
2013. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fanfan ***** válasza:
100%

Nem vagyok hülye csak furcsán normális:D

Sokat hülyülök poénkodok meg ilyesmi.13 éves vagyok úgyhogy psim még nincs barátaim azonban hol vannak hol nincsenek.Legalábbis a suliban.1 igazi barátnőm van de ő mindíg kitart mellettem.Ha nagy leszek színésznő szeretnék lenni vagy énekes.:)

2013. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

15 éves lány vagyok. Rettenetesen hülyének érzem magam, egy barátnőm van, ő is hülye..(nem annyira mint én).

A hülyeségemmel és azzal, hogy csak a szívemre hallgtaok félig elb.asztam az életem.

Imádok élni!!

Sosem volt kapcsolatom..(így nem csoda)

Célok: vannak, de nem látok esélyt rájuk. Csak a mának élek. Semmi és senki nem érdekel. Mindent megteszek, hogy boldog legyek, még ha ezzel ártok is magamnak..:)

2013. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok..infantilisnek nevezném magam, de így felnőttek között mondhatjuk hülyének. Barátaimat leépítettem, mert érzem hogy fel kéne nőnöm és szégyelem magam ezért. Munkahelyeimet sűrün váltom..az előzőekben felsoroltak miatt..legalább is jelen helyzetben ezt tudom indoknak megnevezni. Szeretnék élni, mert most nem teszem..csak vegetálok. Célom van, csak tenni nem szoktam érte...
2013. jún. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nem is hülyének, udvari bohócnak..

Barátaim? haha..ha kell a házi, akk vannak..

Nem.

Célom kimászni az ördögi körből..

2013. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég rájöttem, hogy "hülye" vagyok. Nem elfogadtam, hanem próbálom kezelni. Az emberek visszajelzéséből lehet a leginkább rájönni erre. Az úgymond normális emberek munkahelyen stb. nem barátkoztak velem. Én a "bolondokkal" érzem jól magam. De ez relativ. Ki mondja meg hogy ki a bolond, és hülye? Mert nekem pl ők, akik a munkahelyen voltak. Tehát kidolgoztam egy technikát, ami egy szűrő rendszer. Az úgymond általam hülyének vélt embereket kerülöm, és barátkozom az általam normálisnak ítélt emberekkel (akiket egyébként a normálisok bolondnak tartanak) Az hogy szeretek-e élni, arra az a válaszom, hogy amig erre nem jöttem rá, és kitaszítva éreztem magam, és sok attrocitás ért, addig nem szerettem élni, de amióta hozzám illő "bolondokkal" veszem körbe magam, azóta szeretek élni. :)


Párkapcsolat működik, egy hasonlóan bolond emberrel :D

Munkahelyen megjátszom a normálisat :D


jaja, vannak céljaim, mert elfogadtam magam, és rájöttem, hogy így is tudok élni :)


de hosszú volt az út ideáig, és sokat szenvedtem.

Most már beállt a személyiségem, és így jó. Nem akarok megfelelni, megváltozni. Aki nem fogad el, leszarom.


Egyébként ez nem lesz sokáig probléma, mert azt tapasztalom, hogy egyre több a bolond, szóval nemsokára az egész világ jól ellesz egymással :D Ugyanis egyre több barátom van, alakul a "bolond kör" :D és így előbb utóbb felszabadulsz, mert rájösz, nem vagy egyedül :D


Meghát az is beletartozik a történetbe, hogy mindenki csak addig nagyokos, amig ő be nem krepál, vagy kattan valamitől. Aztán alábbszáll, és elkezdi megérteni azokat a területeket, amit addig lenézett.


Ne aggódj, egyre többen leszünk! :)

2013. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az hogy ki "hülye" és ki nem, az szubjektív.


Barátaim nemigen vannak(haver igen, de a kettő nem ugyanaz). Párkapcsolat,célok- sokat csalódtam már, sajnos egyszer sem jött össze az, amit szerettem volna.


Összegezve:nem, nem szeretek élni.

2013. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Anyukám és én imádunk hülyéskedni! :D Néha annyira megnevettetjük egymást, hogy már sírunk a nevetéstől. :,D Nekem személy szerint sok barátom van és velük is egy csomót nevetünk. Párkapcsolatba nem probléma, nálunk apa csak néz és nevet, hogy milyen hülyék vagyunk! :)) Az élet arról szól, hogy boldogok legyünk, nevessünk, hülyüljünk és merjünk kipróbálni dolgokat! :D 13/L
2014. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!