Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy hétre egy teljesen idegen...

Egy hétre egy teljesen idegen közbe fogok kerülni. Be tudok majd illeszkedni?

Figyelt kérdés
És szeretnék új barátokat szerezni meg ehhez hasonlók csak én eléggé félénk vagyok és totál rágörcsöltem hogy kirekesztett leszek és nem tudok majd beilleszkedni.. Hogy barátkozzak?:( ajánljatok valamit, Légyszi
2013. júl. 8. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Benne kell lenni a hülyeségben. Nem az a lényeg, hogy sokat beszélj, de ne legyél mogorva, ha kérdeznek válaszolj. Lehetőleg ne tomondatba, hanem hosszabban. Jó ha van egy két vicces sztorid, de ne ess abba a hibába, hogy bárki mesél valamit, te ratromfolsz azzal, hogy ilyen mar veled is történt. Ne vonulj el egy másik csendes emberrel sokat, maradj a tarsasagban. Elvonulni lehet akkor, amikor mások is elvonulnak. Es tudj nevetni saját magadon, meg magadból viccet csinálni, ha valami olyan történik. Ne ijedj meg, vagy sértődött meg, pl ha vleletlenul leöntve magad valamivel, vagy valaki leönt.
2013. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, telefonrol írtam,
2013. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!