Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek, hogy betudjak...

Mit tehetek, hogy betudjak illeszkedni könnyen egy társaságba? 15l

Figyelt kérdés
Én mindig úgy vagyok, hogy kerülök bizonyos társaságokat, mert úgy érzem, hogy nem fogadnak el. Szeretnék minél több emberrel ismerkedni, de sajnos nem vagyok nagyon vicces, meg jó témákat se tudok felhozni. S ha valaki elkezd valamiről beszélni, én is beleszólok, de nem érzem, hogy közéjük tartózok. S szeretnék központban lenni, csak furcsának találom, hogy mindenki engem néz, meg úgy érzem, hogy untatom az embereket.

2013. jún. 28. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Te ismered a legjobban magadat, neked kell tudnod milyen ember vagy és milyen ember vagy és milyen közösségekben érzed jól magadat. Ha a középpontban akarsz lenni akkor ne csodálkozz, hogy nem megy a beilleszkedés semmilyen társaságba..Próbálj inkább alkalmazkodni ahhoz a társasághoz/emberekhez ahol igazán jól éreznéd magadat.
2013. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a lányokat nem a beszélgetés miatt szeretik.:)

Az teljesen természetes hogy téged néznek a jó csajokat mindig megbámulják.

Ne erőltesd a beszélgetést ha valamit akarnak majd kérdeznek tőled.

Nem kell mindig szórakoztatónak lenni ez csak a filmekben van...

2013. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!