Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az "beteges", ha 23 éves...

Az "beteges", ha 23 éves létemre nem merek discóba, koncertre menni, este kimászkálni, ilyenek?

Figyelt kérdés

Igazából pl discóba nem is akarok menni, de be se mernék menni egy ilyen helyre, mert mi van, ha valamit belekevernek az italomba mondjuk,és... Koncertre meg azért nem mernék menni, mert ott sokan isznak,és ha részegek az emberek, meg nagy tömegben vannak együtt,akkor egyesek akár agresszívvé is válhatnak,mi van,ha leüt valaki vagy kirabol?? De nem mindig van ilyen konkrét gondolatom, hogy most ettől vagy attól félek,de ha olyan helyen vagyok, ahol a kortársaim szórakoznak,félelmet érzek! :S Olyan félelmetesek számomra,ahogy úgy tombolnak,meg sokan olyan "nagyszájúak" meg "menők" és én félek az olyanoktól... :S De pl főleg télen még moziba vagy színházba se merek elmenni esti előadásra (be kell buszozni a városba),mert félek hazamenni este :S Vagy pl biciklizni se merek elmenni a település határain kívülre, mert félek, hogy valaki berángat a kocsijába és elrabol... Idegenekkel abszolút nem merek merek szóba állni az utcán, ha kedvesnek tűnik, akkor se, lerázom és mielőbb elmegyek onnan... Na de csak ha így simán sétálok az utcán "fényes nappal",és bemegyek a boltba mondjuk, akkor nem félek egyáltalán, eszembe se jut semmi rossz, szóval mittudomén a bolti eladóktól meg bent a boltban a vásárlóktól nem félek...Csak mondjuk ha valami eléggé kihalt helyen vagyok egyedül,és nincs ott senki,csak én meg mondjuk egy férfi,és az még hozzám is szól,akkor halálfélelmem van,már rögtön az jut eszembe,hogy biztos valami rosszat tervez,és hogy megkérdezi tőlem,hogy mennyi az idő,az biztos valami "csapda",és....


Bocsi,kicsit lehet túlrészleteztem....:)


23/L



2013. júl. 12. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég félős vagy ahogy leírtad, de egész jól meg tudtad indokolni, hogy miért és a legtöbb példában igazad is van, hogy félsz egy kicsit, de talán túlzásba esel néha.

Szerintem jó megoldás lenne, ha például nem járnál egyedül szórakozni, nem csak amiatt, hogy ne félj annyira, hanem mert szórakozni is jobb társaságban ( miket nem mondok :O :D ).

2013. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
53%

Nem olyan vészes ez, főleg , hogy lány vagy. Este meg amúgy se kell egy lánynak egyedül mászkálni az utcán. Disco világa nem csábít akkor nem is kell foglalkozni vele.

Koncertekre egyedül akarsz menni ??

Ha a barátaid ott vannak akkor nem hinném hogy bármiféle bajod is eshetne ilyen helyeken.


"Olyan félelmetesek számomra,ahogy úgy tombolnak,meg sokan olyan "nagyszájúak" meg "menők" és én félek az olyanoktól" - ez aranyos :)

2013. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 intrepid ***** válasza:
89%
Lehet, ha kifognál egy jó bulit, 15 perc után azon vennéd észre magad, hogy ott csápolsz az első sorban. Ha jó a banda, csodálatos érzés egy ilyen este. Nekem elhiheted, voltam egy - két jólsikerült buliban. De ehhez tényleg jó együttes kell.
2013. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire beteges:) amiket írtál azok nem csak úgy vannak :) Az ital belekeverős dolog is tudod kikkel fordul elő? Akik ott hagyják az asztalnál mondjuk a poharat, iratlan szabály hogy sose szabad ott hagyni inkább vidd magaddal össze vissza

A többi meg szimplán olyan dolog mint az hogy lelépsz az útra és elütnek

Koncerteken pedig mindenki jóba van mindenkivel bármennyire is hihetetlen, azért mégse olyan mint egy falusi diszkó ahol olyanok is vannak akiket utálsz


Külön kell választanod a fóbiádat a valóságtól, tegnap pl cigány környéken parkoltam és leszálltam a motorról elrendezkedtem, oda jött egy velem egyidős csávó hogy nincs-e 100ft-om mondtam nincsen, és tovább ment, pedig kinéztem volna belőle bármit

21/F

2013. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, beteges. Ezek nem egy egészséges felnőtt nő gondolatai. Nincsenek barátaid? Párod? Dolgozol? Kivel élsz?
2013. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én két fiam sem járt soha koncentre és discóba sem, nem vonzotta őket az az élet, találtak maguknak más szórakozási lehetőségeket,amúgy amiket leírsz, sajna a valóság, lehet, hogy kicsit túlzásba viszed a félelmet, de amikor naponta ezekről a szörnyűségekről olvas az ember és hallja a TV-ben, akkor én már nem csodálkozom. Sajnos 1-2 éve én is félek még nappal is néha az utcán, ilyet azelőtt soha nem éreztem és ez nagyon rossz.
2013. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!!

Hát barátom az nincsen, ha valami fiú kísérgetne, akkor nyilván nem félnék :-) Csak néhány barátnőm van, de ők így egymással nincsenek is jóban, tehát általában csak úgy vagyok én meg egy másik lány... meg pl este nem fogom vele (barátnőmmel) hazakísértetni magam a buszmegállóból, de tényleg nem is mennék sokra egyikükkel sem "gázos" helyzetben...hehe :D

2013. júl. 12. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még a nyolcadik kerületben laktam, iskola után mindig többen is szerették volna, hogy hazakísérjem őket, lehet ők is féltek egyedül? :D

Mondjuk, tanulj meg valami harcművészetet - ismertem olyan lányt, aki aikidózni tanult - vagy szerezz egy fiúbarátot. :D Bocs, most nem tudok jobbat mondani.

Én amúgy szerencsére nem ismerem az ilyen bulizós életet, viszont este szeretek sétálni. :)

2013. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sose féltem éjszaka, mindig teljes nyugalommal jártam, de tavaly megállt mellettem egy kocsi is föl akart szedni egy részeg pasas. Nem történt semmi, elment, csak azóta elveszett a nyugalmam és már én sem érzem jól magam este az utcán, sőt, kifejezetten rossz gondolataim vannak. Ha valaki, bárki van velem, az segít, mert eltereli a rossz gondolatokat, de egyedül katasztrófa, ezért mindig busszal megyek haza este. És egy időben még a buszon is féltem, mert mindenféléket beképzeltem magamnak, hogy szervkereskedők, meg strigók követnek és csakis rám fáj a foguk:D Pedig nagyon szerettem az éjszakai életet, mindig is éjszaka éltem, ha tehettem, akkor dolgoztam és amikor olyan munkám volt, amit nem szerettem, akkor az volt a nap fénypontja, hogy este nyugodtan hazamehettem. Régen egy haverommal az volt a fő szórakozásunk, hogy éjszaka elsétálgattunk Isten háta mögötti helyekre, ahol még a madár se járt és ott ücsörögtünk órákig. Ma már a gyomrom is görcsbe rándul, mert simán megállhatott volna ott egy kocsi, vagy bármi. Nemrég ez meg is történt, elmentünk este 10 felé sétálni és megállt egy kocsi. Ott fo.stuk össze magunkat, rohantunk, mint az állat. Szerencsére nem jött utánunk. De én nagyon pocsékul éreztem magam. Azóta próbálom legyőzni a félelmem az éjszakától, meg a hülye gondolatokat elhessegetni, de nem megy, nem tudom visszaszerezni a nyugalmam, mert az a kocsi tavaly mindent elrontott. Úgyhogy most sajnos átérzem a gondodat.
2013. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen gondolataim, ha egyedül mászkálok valahol este... viszont ennek ellenére úgy érzem, hogy nem vagyok elég óvatos.


Imádok éjjel sétálgatni és mivel ezt (sajnos) egyedül tehetem csak szinte mindig, ezért nem ártana jobban figyelnem, de valamiért mindig az van bennem, hogy ha meg is támadna valaki, akkor megtudnám védeni magam...


19/L

2013. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!