Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen helyzetben mit csináljak?

Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még tavaly össze akart jönni velem egy csaj. Viszont a szüleink jóban vannak. A csaj nem igazán az esetem. Rám írt facebookon hogy össze akar velem jönni. Én semmiképp sem akartam összejönni vele. Azt mondtam neki, hogy nem lenne rá elég időm, mert sok órám van. Ezt teljesen elfogadta. Ám két nap múlva visszaírt valami olyasmit, hogy ne szóljak többet hozzá. (Én ennek örültem). És ma: A bátyám összejött a nővérével. Idejönnek, és felolvassák hogy mit írtam neki, és ezen röhögtek. Mára rájöttem hogy jó volt elkerülni 2 okból:

1. Roh@dt ronda lett

2. Kiderült hogy egy ri****. Havonta váltogatja a pasikat. Mindegyik cigány.



2013. júl. 12. 20:37
 1/5 intrepid ***** válasza:
Jó, de mi a kérdés ebben?
2013. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy mit kellett volna mondanom mikor ezt mondták nekem.
2013. júl. 12. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van itt egy sokkal égetőbb kérdés is, nevezetesen: Miért kerüli a kérdező az összetett mondatokat még ott is, ahol sokkal indokoltabb lenne a használata, mint egy egyszerű mondaté?
2013. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudod, telefonnal kicsit nehéz írni...
2013. júl. 13. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Unom, már hogy mindenki ezzel jön elő. Amúgy meg ez jó kifogás arra, ha rövid ö-t írsz hosszú helyett, de arra, hogy nem használsz összetett mondatokat, azon egy fikarcnyit se változtatna ha gépnél írnál, ebben biztos vagyok.
2013. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!