Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A volt barátnőm és az egyetlen...

A volt barátnőm és az egyetlen haverom smároltak! Ez csak nekem esik rosszul?! Vagy másnak is rosszul esne?!

Figyelt kérdés
15/f

2013. júl. 13. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A gyerek gerinctelen f***sz, a lány meg egy lélektelen k***rva. Fordítsd hátat nekik, azt köpj egyet, vagy fektesd meg a barátnőit és utána tedd ezt.
2013. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is ez a véleményem, de a csávó ennek ellenére jó arc velem, a csaj meg bek*phatja felőlem
2013. júl. 13. 22:15
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 az a gáz h még nem volt csaja
2013. júl. 13. 22:16
 4/9 anonim válasza:

nekem az a véleményem,hogy ha tényleg a haverod lenne akkor nem mászott volna rá/nem hagyta volna.ez egy ördögi kör.bármikor megteheti ugyanezt újra a következő barátnőddel,és fordítva, ha együtt maradsz ezek után is a lánnyal...hát,barátom,erős lelked van.

15/l

2013. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális, hogy rosszul esik. Felnőtt fejjel viszont azt mondom, hogy 15 évesen ez elég gyakran előfordul osztályon, társaságon belül. Tisztelet a kivételnek, de ezek úgysem komoly kapcsolatok. Azért is a "volt" barátnőd. :)
2013. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a volt barátnőd akkor milyen alapon neheztelsz hogy mással jár?
2013. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. nem járnak, először találkoztak, rögtön smároltak

2. azért a volt barátnőm, mert 3 emberrel smárolt miközben jártunk (épp akkor nem voltam benne a 3-ban)

3. Nem akad le rólam, és közben járt egy csávóval, akivel elvesztette a szüzességét

4. már egy csomószor lek*rváztam és szerinte még én vagyok a köcsög, hogy miket mondok róla


mellesleg ő is 15 éves, meg a "haverom" is

2013. júl. 13. 22:36
 8/9 anonim válasza:

nem tudom mit kéne tenned..talán fb-ről letiltani stb.de hogyha meg mondjuk egy suliba jártok elkerülhetetlen hogy ne fussatok össze.az a csaj meg...hát erre már bocsi de nem tudok mást mondani: egy r*b*nc.nem csodálom hogy lek*rváztad..egyszerűbb ha nem szólsz hozzá...

15/l

2013. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem túl felnőttes:

az ilyen nem haver,hát én még a szart is kivertem volna belőle az biztos :D

2013. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!