Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek olyanokkal moziba...

Elmenjek olyanokkal moziba akiket nem nagyon ismerek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az egyik barátnőm elhívott moziba de úgy, hogy még rajta kívül 6 haverja is ott lesz, belőlük 2 lány (Én is az vagyok...) Az egyik csajt nagyjából ismerem, egy srác pedig már érdeklődött irántam. (Bejelölt facen, rámírt) Én mégis attól tartok, hogy nem nagyon lesz velük közös témám, hiszen ez a társaság már tök régóta ismeri egymást. Ráadásul én félénk tipus vagyok és az olyan gáz lenne, ha nem tudnék velük beszélgetni. Pedig olyan szívesen megismerném őket csakhát :S Nektek mi a véleményetek, elmenjek velük? A hasznos válaszokat előre is köszönöm:)

2013. júl. 14. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nyugottan menj el ha a barátnöd is ott lesz! Bár leginkább attól függ hány éves vagy! Attól pedig ne félj, hogy nem lesz közös témátok moziba úgy se szokás beszélgetni !
2013. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Egyébként 14 éves vagyok. Csak az a helyzet, hogy vonattal mennénk és utána úgy is mennénk haza, szóval lesz alkalmunk társalogni...
2013. júl. 14. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeintem is menj el! :) max. ha kínosan érzed magad, mert nem beszél veled senki sem, akkor hívd félre a barátnődet és mond meg neki, vagy legalább célozz rá. Vagy a sráccal is nyugodtan beszélhetsz, mert biztos nem fog csak úgy továbbsétálni, ha már egyszer bejelölt :)
2013. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!