Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmenjek prostihoz, szerintetek?

Elmenjek prostihoz, szerintetek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok , a csajok mindig szívattak , próbálkoztam is ,nem jött be.úgyse merek vagy ha oda is megyek csajokhoz ismerkedés céljából nem sikerül, bánt hogy nem sexelhetek és ilyen kis ártatlan vagyok ,már elegem van belőle ,elmenjek szerintetek

2013. júl. 14. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj ..
2013. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát most nekem sincs sok önbizalmam :s 16 f, de hát, ha kilátástalan akkor menj
2013. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak attól félek ,mióta proszta gyulladásom volt 2 éve már kigyógyultam belőle ,azóta korán elélvezek mindig ,és elég ciki, az orvos felírt viagrát de csak azért hogy ne féljek a gyulladás miatt mert pszihésen is megviselt mert akkor alig állt fel ,mostanra már feláll de egyből elélvezek .

a viagrával valamivel tovább bírtam elsőre de másodjára már nem bírtam tovább ...ez a problémám amúgy már rég ott lennék

2013. júl. 14. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:

már ki is néztem egy csajt telefonon is felhívtam ,

érdeklődtem mi mennyi

2013. júl. 14. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
legalább nem kell órát fizetned csak felet! menj!
2013. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pénze jobban megérné 1 óra vigarát is viszek ha meg már bevettem ki kell használni
2013. júl. 14. 17:15
 7/8 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból: Mi mennyi?
2013. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokan jutnak el odáig, hogy jobban megéri prostihoz menni mint szemétláda nőkkel kezdeni.


Anyagilag és lelkileg is.

2013. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!