Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek szép?

Szerintetek szép?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 16. 01:07
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Hihi, köszönöm mindenkinek az őszinte véleményt:)

amúgy ahol ingbe vagyok ott szempillaspirál sincsen rajtam:) maximum a szerkesztés miatt tűnhet sötétebbnek, de mutathatok képet ahol durván kivagyok festve, csak az nem az én világom:D:)

2013. júl. 16. 01:47
 12/60 anonim ***** válasza:

Miért E/3-ban tetted fel a kérdésed ?

Egyébként szép lány vagy, alakod tökéletes.

17/F

2013. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
58%
Olyat mutass ahol TELJESEN festékmentes az arcod és a fényviszonyok is megfelelőek.A legtöbb előnytelen arcú ember szeret sötétben fotózkodni ami elrejti az arcuk aszimetriáját.Tehát fényes szoba,0 smink és megmondom szép-e vagy vagy nem-e.
2013. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
39%
Ja és alapozó is kicsukva!
2013. júl. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
39%
Azért elgondolkodom azon, hogy egy ideje már rájöttem, hogy a nők igazából jóval csúnyábbak mint a férfiak(nem szexuális szemszögből) de én még mindig a nőkre gerjedek, holott tudom, hogy nem szépek és azzal hogy festik magukat átverik a sok kanos barmot is akik csak a maszkot látják és nem veszik észre a rút valóságot.Hihetetlen.Viszont nem áll a dákó fiúkra.Érdekes
2013. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

nuku smink még puder se, és remélem elég fényes:)


[link]


és hogy lássátok a másik végletet is, itt rettentő sok rajtam a smink, esküvőre mentünk^^


[link]

2013. júl. 16. 01:55
 17/60 A kérdező kommentje:

Hát erre csak annyit mondanék kedves utolsó válasz adó, hogy a nők a külsőségekre adnak, mert a férfiak arra buknak

a férfiak pedig hazudoznak, mert a nők a szép szavakra buknak:)

2013. júl. 16. 01:56
 18/60 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem versz át :D Az utolsó képeden mi az a feketeség a szempillád körül?Valami pigment rendellenesség? :D Így születtél?Vagy valaki odasózott egyet?Viszont az első hihetőbb,ott talán nincs smink rajtad.Mondjuk látszik is a különbség kvalitásban :D Egyébként ilyen alacsony az önbizalmad? :D
2013. júl. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Az utolsó képhez odaírtam hogy a másik véglet-azaz ott agyon vagyok sminkelve:D de olvasd el még egyszer

és hát nem örülök hogy ennyire nem hisztek nekem, de amit előtte csatoltam, ott egy pötty nincs rajtam annyi se ami nem természetes lenne:)

és, nos, igen, elég kicsi az önbizalmam, vagy talán nincs is?:) nem tudom, lerombolták az emberek az évek alatt:)

2013. júl. 16. 02:03
 20/60 anonim ***** válasza:
Mea culpa, nem olvastam el az utolsó képre írt szöveget :D
2013. júl. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!