Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miben fogok még...

Szerintetek miben fogok még változni testileg?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 180 cm 56 kg. Elég magas vagyok már most. Leszek még magasabb? Melleim még elég kicsik, rosszabb esetben ez nem változik. Arcom sokat változik még?

2013. júl. 14. 22:15
 1/6 anonim válasza:
12%
elvileg 22 éves korig lehet nőni, úgyhogy lehetséges, hogy még leszel magasabb, melleid is lehetnek még nagyobbak, hisz még 14 éves vagy, hova akarod azt, hogy nagy/ hatalmas legyen? :) ( nem bántásképpen akartam írni )és az arcod... az arcszerkezeted sokat fog még változni, az arccsontjaid is alakulgatnak majd, és szép nőies vonást kezdenek alakítani.
2013. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyaltalán nem bántottál meg, csak az osztályban a lányoknak már nagyok vannak, nekem szinte semmi nincs.
2013. júl. 14. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Te jó isten, nagyon magas vagy! :) Ez egyeltalán nem baj, egyébként, sok srácnak bejönnek a magas lányok, csak majd később ne legyenek irreális elvárásaid a férfiak magasságát illetően.

Fog még változni a tested, lehet, hogy már nem leszel magasabb, de a melleid valószínűleg nőni fognak.

2013. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem és köszi a válaszokat!
2013. júl. 15. 00:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűha! 180 cm? Ez hatalmas, a fiúk imádják. Ne aggódj a mellek miatt, azok úgyis megnőnek majd az elkövetkező 5 éven belül rendes méretre. A magasságod már nem nőhet sokkal, a lányok előbb érnek, te a magasság lapot kaptad az élettől, de mind meg lesz, nem kell sietni ;) Szép napt!
2013. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan fogsz nedvesedni meg még a csiklód csikisebb lesz egy kicsit de ha megvakarod akkor elmúlik! a cicid meg szétfog repedni!
2013. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!