Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért ilyenek a...

Szerintetek miért ilyenek a mai 12 évesek?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok és én akkoriban én féltem a nagyobbaktól és tiszteletet mutatam nekik.Én végzőz voltam de már kihadjtam az általánost.

Én nem terror uralmat akartam volna hanem csak megmutatni hogy én vagyok a nagyobb nekem picit nagyobb tisztelet kell.

De ök velem is bunkok voltak és elvárrták hogy oda adjam a kajámat és cigiznek

.Én akoriban még a lúzerekre is felnézztem és egy lánynak is hizelegtem hogy szép meg minden és ök megkőszönték és le cukiztak nem le cikiztek.

És volt egy gyerek aki túll ment a határon és beleverrtem idegeségben a fejét az ajtóba és azt pletykálták hogy ö vert meg engem.

És én még a leggyűlőltebb tanárnak se mondok semmit hanem ugyan ugy mint a többinél de ök bármit mondanak 5ös magatartás én megpisszenek az órán 3mas magatartás vagy 4es.

amikor ök bántotak elég volt nekik bocsánatot kérrni tőlem én vissza szolok nekik kiszinezik es arra ebredek hogy ott ulok az igazgatoiban.

Bocsánatot kérrek a rossz helyesírásomért! mobiltelefonon vagyok.



2013. júl. 16. 14:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még szomorubb hogy öket le se cseszik otthon amiert engemet otthon egy életre eltiltananak a géptől és én sokat segítetem otthon tanulási problémáim mégis voltak de ök olyanokat sem tudnak amiket én 6 évesen.
2013. júl. 16. 14:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, erre a borzasztó helyesírásra nem mentség a mobiltelefon. Ezt a kérdést minek írtad ki? Semmi értelme, csak egy nagy zagyvaság! kihadjtam, végzőz, túll...stb...Mire vagy kíváncsi? Mi az, hogy kihadjtam???
2013. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hogy már középiskolás vagyok elméletileg.és szerintem a legfelső kérdésem is egyértelmű és nem kell atomfizika hogy valaki ezt megértse.
2013. júl. 16. 14:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem csak ürügy hogy miért nem válaszolsz a kérdésemre hogy picit rosszabb a fogalmazási és helyesírási tapasztalatom.
2013. júl. 16. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ürügy, de 14 éves létedre megkérdezed, hogy miért ilyenek a 12 évesek? Ugyanaz a korosztály vagytok, te akartad nekik megmutatni, hogy te vagy a nagyobb? Miért? Az egész fogalmazásod egy nagy összevisszaság. Azért haragszol az alattad járókra mert nem tiszteltek? Miért kellett volna tisztelniük? Mert verted őket? Vagy is, hogy is van ez? Azt meg honnan tudod, hogy milyenek otthon? Milyen iskolába mentél tovább tanulni?
2013. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Hát én most 4.-es vok és én rohadtul éltem anno a a 4.-esektől és az elsősök simán beszólnak meg löködnek

egyszer amikor 2.-as voltam megvertek az elsősök mert szekáltam őket

és egyszer azt mondtam egy nagynak hogy hülye és majdnem szétvert

És egyszer egy elsős rám ordított hogy:

-Héééééé!!!

-Mivan-mondtam

(ő meg)-semmi-mondta

2013. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem bántom öket ,de hogyha még a többi is van együtt komoly probléma.
2013. júl. 16. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:

1.a média ,a társadalom

2. a szülők nem nevelik normálisan a gyereket!

2013. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez szomorú, hogy eddig jutottunk, de hát ez még csak rosszabb lesz. A szüleik nem nevelik rendesen őket, elengedik őket mindenhova, stb
2013. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy miért általánosít mindig mindenki, "mert hogy az én időmben jobb volt"

Akkor bocs hogy én ebben az időben születtem. De tényleg.🤦‍♀️

Én 13 évesen sokkal érettebb voltam és nem sminkeltem, szerettem a neon színű ruhákat de nem azért hordtam mert magamra akartam vonni a figyelmet hanem mert tetszett az a szín.

Sajnálom hogy nem tudom megnevezni a csokit ami a te idődben volt, bocs hogy nem érdekeltek azok a mesék amiket te néztél, más az ízlésem..

Bocs hogy nem azokat a játékokat játszom amit te. Bocs hogy nem azokat csinálom amit te ,de nekem így tetszik.

Köszönöm!


18l

2021. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!