Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Köszönjek az utcán a sulitársa...

Köszönjek az utcán a sulitársamnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogyha például az utcán, plázában vagy valahol meglátok valakit, aki a sulimba jár, de a suliban nem szoktunk köszönni, akkor illik rá köszönni? (facebook-on ismerősök vagyunk xDD)

2013. júl. 17. 14:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
OMG!!! illik nem illik, ki nem sz@rja le ? ha odaköszönsz biztos nem köszön ha meg nem köszönsz, biztos hiányolni fogja.
2013. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ilyen esetben nem szoktak köszönni, dehát rólam van szó, és engem nem nagyon kedvelnek az emberek, szerintem köszönhetsz neki ha találkozol vele, jobb mintha megbántanád azzal, hogy nem köszöntél neki.
2013. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Te vagy az Roni? Gerappa!!! a K anyádat :))
2013. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:) nem vagyok Roni xd
2013. júl. 17. 14:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Természetesen. Minél "távolabb" van az ember a megszokott közegtől, annál inkább "örülnek" egymásnak találkozáskor.


Külföldön, ha magyar beszédet hallok, odaköszönök...

2013. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, hátha így rászoktok, hogy a suliban is köszöntök majd egymásnak, főleg hogy ismerősnek jelölték be egymást és a suliban úgy tesztek, mintha nem ismernétek egymást, ez elég fura.
2013. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elég nagy a sulim, face-en sokan bejelölnek.
2013. júl. 17. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj. Én is szoktam, meg Nekem is szoktak.
2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Bejelölitek egymást de még csak nem is köszöntök egymásnak?? Na ez a nem semmi! Minek jelöltök be olyat, akivel még csak köszönő viszonyban sem vagytok? Csak mert néha látjátok egymást a folyosón? A közösségi oldal nem gyűjtögetésre van hanem azért, hogy tartsd a kapcsolatot olyanokkal, akik fontosak számodra.


De tudod mit? Köszönj neki ha már bejelöltétek egymást. Egy szimpla helló megteszi. Max nem köszön vissza de legalább azt sem mondja, hogy bunkó voltál.

2013. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem őt pont nem érdekli h most köszönsz v nem....
2013. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!