Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 15 éves vagyok! Hogy köszönjék...

15 éves vagyok! Hogy köszönjék a 17 éves barátom középkorú édesapjának?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem az apósom,de a kérdésem leginkább ide talált. Nem vagyunk rég együtt,1 hónapja és 2 hete. Csókolomot lány nem nagyon szokott mondani egy férfinek,a jó napot kívánok meg olyan átlagos. Melyik lenne jobb? Elég sokszor találkoztam már vele,volt amikor csak magamban motyogtam,hogy ne hallja,hogy köszönök... de az olyan,mintha paraszt lennék és azért nem teszem. De volt már eset rá,hogy csókolomot köszöntem és meg is pusziltam.. hangulattól is függő.

2013. jún. 29. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig jobban hangzik az az átlagos köszönés Jó napot mint csókolom,a barátod édesapja is talán korombeli lehet 41F
2013. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
napszaknak megfelelően (jó reggelt, jó napot, jó estét).
2013. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
A motyogásnál bármi jobb. :)
2013. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Mondd neki, hogy "Tiszteletem Béla bácsi!" imádni fog ezért. :)

De mondhatod a Jó napot, Jó estét kívánok-ot is, ha átlagos ha nem, ez van. A csókolom kicsit gyerekes, szóval nem javaslom, de semmiképpen ne motyogj és mindenképpen köszönj valahogy. :)

2013. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Mélységesen nagy tiszteletem gróf uram, már most áldott a napom, hogy bétekinthettem a naccságos úr hunyorgó, kék szemibe!!!
2013. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
A napszaknak megfelelően köszönj. Átlagos, nem átlagos, ez a köszönés :)
2013. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

"A napszaknak megfelelően köszönj. Átlagos, nem átlagos, ez a köszönés :)"


átlagos jó napot gróf úr!

2013. jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Tiszteletem-et általában férfiak mondanak egymásnak, méghozzá a fiatalabb az idősnek. Nő szájából én még ezt nem hallottam. Jó napot kívánok remek lesz. Nem az a lényeg, hogy átlagos, hanem, hogy a tiszteletet megadod vele.
2013. jún. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
áldja meg az Isten kegyelmes uramat!
2013. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
kellemes tikkadást te derék szántóvető! :D
2013. jún. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!