Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Itthon szerzett jogi diplomáva...

Itthon szerzett jogi diplomával, tudok bármit is kezdeni Japánban? Nagy álmom, hogy ott éljek. A nyelvet idén kezdem el tanulni, tehát az nem lesz zavaró tényező. Ha valaki tud konkrétumot mondani, (öszöndíj, saját tapasztalat) az kérem tegye meg!

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A jogi diploma pont nem erre való, ugyanis csak abban az országban tudod használni, ahol szerezted. Még az EUn belül se érne semmit, mert teljesen mások a jogszabályok, nemhogy Japánban.. gyakorlatilag érettségisként próbálkozhatsz ott.
2013. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első leírta.
2013. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A nyelvet idén kezdem el tanulni, tehát az nem lesz zavaró tényező. "



Felev nyelvtanulas utan nem lesz az? WTF?

2013. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Krumplit sütni a mekiben, meg wc-t pucolni.

Nagyjából ezeket tudod bevállalni nyelvtudás meg használható szakma nélkül.

Ahhoz, hogy a nyelv ne legyen zavaró tényező, alsó hangon 4-5 év kéne.

2013. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%

Nehogy hidjetek kis köcsögnek ,hogy "jogi diplomája van"

Ilyen alapvető dolgokat nemtud ugyanmár....xd

2013. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kis köcsög jelzőt ki kérem magamnak! Nemtudom én mikor sértegettelek téged. A jómodor szerintem azért annyira nem nagy elvárás egy másik ember felé. Abban viszont igazad van, hogy nincs jogi diplomám, viszont ezt az életben nem is állítottam. Az, hogy nem tudsz mondatot értelmezni sajnos nem az én gondom. Azt kérdeztem tudok-e valamit csinálni egy jogi diplomával. Ez tudod azt is jelentheti, hogy még ugyan nincs meg, de talán egy napon meglehet. Lehet, hogy nem voltam tisztában a lehetőségekkel de ezért kérdeztem... Köszönöm hasznos válaszodat.
2013. júl. 26. 01:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Krumplit sütni és wc-t pucolni be sem engednek, Japánban szigorúan veszik a letelepedési engedélyt, nem adnak bárkinek. Nemzetközileg hasznos diplomával sem biztos, hogy beengednek dolgozni.

Sok ilyen kérdés van, nézz utána, de ha Japán a cél, akkor a jogot felejtsd el, max diákként tudsz kimenni egyetemről.

2013. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!