Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook-on történt már...

Facebook-on történt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés
Pár napja rám írt egy vadidegen hapsi, hogy szép a szemem, ismerkedne stb. Úgy rémlik, kicsivel több, mint egy éve már bepróbálkozott ugyanez a pacák. Csak most friss profilja volt. Ti voltatok már így? Hogy reagáltatok, mit csináltatok?
2013. júl. 28. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
TILTSAD LE!!!!!! VOLT MÁR ILYEN VELEM IS! PEDOFILOK
2013. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velem ugyan nem pedofilkodhat, mert 32 vagyok. De tudom, hogy vannak olyanok is. Amúgy tapasztalatból írtad ezt? Téged pedofil keresett meg?
2013. júl. 28. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar, szépeket mond. Biztos lehetsz benne, hagy naponta írkál ilyeneket másoknak is, ne dőlj be, hacsak nem elég neked is az alkalmi szex, mert ez esetben hajrá, de komoly kapcsolatról ne is álmodj ilyen alakkal.
2013. júl. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, épp azért furcsa az egész, mert már első alkalommal is leráztam, férjnél vagyok és akkor 6 hónapos terhes voltam. És most egy új profillal megint megtalál? Egyébként valami külföldi csóka, nem magyar.
2013. júl. 28. 02:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy csaj jelölt be, összekevert egy névrokonommal. Aztán ha már így voltunk vele, akkor csak találkozzunk már, mert kicsinek bizonyult a világ már megint :) Az a legszebb, hogy utcán 10 méterről elkerültem volna, így meg piszokjól beszélgettünk. :)
2013. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!