Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook "varázsa" történt...

A facebook "varázsa" történt velem is? Vajon? Nem enged be egy ideje, kitiltott, letiltottak. Más ismivel is történt hasonló adatokat követeltek tőlük is,

Figyelt kérdés

és volt akit köteleztek hogy mobiltelojára küldenek sms-ben kódot, amivel persze belépni senkisem tudott.

Tovább keresgéltem a neten több helyen, és találtam pl. egy ilyen cikket: "hvg.hu/tudomany/20130311_facebook_szemelyi_igazolvany” még belépni sem tudok, hogy töröljem magam, emailt irtam nekik, kérdeztem mi az oka, hogy blokkoltak, de csak az automata üziket kapom, mégnormális válaszra sem méltatnak!



2013. máj. 18. 13:36
 1/1 A kérdező kommentje:

a kitiltás előtt is voltak problémáim, a video feltöltéseim letiltották! hogy miért erre sem kapok választ ezektől, néhány hónappal ezelőtt feltöltöttem egy Ilina Yahav videot a yututuben keresztül, egy idő után ráklikkeltem gondoltam belenézek, és egy reklámblokkot tettek fel rá! ezt jelentettem a facenak, lehet nem kellett volna, azóta letiltották a video feltöltést.

az a gondom, de ahogy visszakeresgéltem másoknak is, hogy nincsenek válaszok, a hülye automataszövegeknél lehet rákeresni vagy rátalálsz a megoldásra vagy nem, vannak fórumok de ahogy láttam akik ugyanilyen gonddal irnak, ezekre sem válaszol senki a facetól, szerintem ugy lexarják a face illetékesek az egész gondokat ahogy van. sajnos!

2013. máj. 19. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!