Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék bátrabban...

Hogyan tudnék bátrabban ismerkedni? Mind a társasági és a szerelmi életben.

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje küzdök azzal a problémával, hogy nem merek ismerkedni. Pedig amikor itt a lehetőség, akkor belülről próbálom "ösztönözni" magamat, de a végén mégsem lesz belőle semmi. Volt egy fiú, akivel tetszettünk egymásnak, de abból sem sült ki semmi jó, mert amikor megszólított, akkor nem jutott olyan eszembe, amivel beszélgetésbe elegyedhettünk volna. Lett volna mit mondanom, de nem vághattam egyből a közepébe, hogy "na és velem ez történt..". Ugyanez igaz a baráti ismerkedésnél.

2013. júl. 28. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig nyugodtam a közepébe vághatsz, ha igazán érdekled a fiút akkor amúgy is érdekli mit is mondasz függetlenül attól mit is mondasz neki.

Én szeretem az olyan lányokat akik képesek megnyílni és nem kell várni arra, hogy végre fesztelenül tudjanak beszélni.

2013. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Neked ajánlom

2013. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a másodiknak :)
2013. júl. 28. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
az a baj h nincs önbecsülésed és attól félsz h visszautastanak,esetleg lenéznek.az önbizalom visszaszerzése 1 hosszú és folyamat,de nem annyira bonyolult csak oda kell figyelni magadra.nincs vagány barátod akivel el tudnál menni ismerkedni,ilyesmi.mert akkor ő beszélne és bevonna téged is a beszélgetésbe.am hány éves vagy?F/L?
2013. aug. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Változz super saiyanná és győzd le a teletabikat egy hatalmas kamehameha-fingal!!:O :O

És én is olyan vagyok nagyjából mint te, de neten nagyjából felszabadult vagyok. És ebből kifolyólag van egy minimális baráti köröm.

Ha gondolod írj nekem privátba és szívesen beszélek veled.


SAJT!

2013. aug. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 L vagyok
2013. aug. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!