Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy elmentetek szórakozóhelyre, mondjuk kocsmába vagy bárba, és ott sikerült felszedni egy csajt ergy estére?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok le légyszíves, hogy csináltátok.

2013. júl. 30. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem egy baratnomet szedte fel egy fiu igy : eloszor csak bamulta. utana mikor latta hogy a baratnom egyedul van akkor oda ment hozza es meg kerdezte hoy meghivhatja-e ey italra. igen mondott. megittak es a fiu elhivta tancolni,tancoltak. 10perc mulva mar a wc-be szexeltek. bar a baratnom ha reszeg r.banc lesz lehet ezert hagyta hohy meghuzzak de biztos te is fogsz talalni ey olyan lanyt akit konnyu felszedni.
2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy barátomnak ez rendszeresen sikerül.

Konkrét módszert nem tudok írni rá (különben én is használnám). Szerintem ez a külső, kisugárzás és az előadott szöveg összességén alapul. Magyarul vannak olyan pasik, akikre buknak a nők, igaz ők maguk sem tudják, hogy miért (mint csárli hárpör a két pasi meg egy kicsiből). Ha ezekkel a tulajdonságokkal valaki nem rendelkezik akkor nem képes erre.

Maximum talán 1-2-szer életében, akkor is valami részeg drogos r*banccal, aki nem tud magáról, de ezt inkább nem vállalnám be részemről.

2013. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor sikerült eddig, amíg nem részegedtem le, hanem csak a "kellemes" határain belül mozogtam. Így bátrabb is vagyok, de még nem hápogok össze-vissza.

(Nekem személy szerint rengeteg lehetőséget adott, hogy 6 nyelven tudok beszélni.)

2013. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezek szerint nincsenek írott szabályok...
2013. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!