Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új tervezet,18 év alatti nem...

Új tervezet,18 év alatti nem mehet be szórakozóhelyre. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 24. 15:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon helyes!
2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen helyek a legtöbb(!) kiskorú számára veszélyesek.Vannak olyanok, akiknek már 18 előtt is helyén van az eszük, de sajnos nem ez a jellemző.

Összegezve tehát én egyetértek a tervezettel.

2013. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Az én időmben 21 év alatt kis taknyosnak számított. Lehet az sem volt jó,de nem is volt rosszabb.
2013. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen egyetértek, unom már hogy itt egy kis laza szórakozóhelyen többnyire 16 év körüliek rontják a levegőt, mert sokan annyira berúgnak hogy egy laza beszélgetős sörözés közben is az ő hangjukat kell néha túlkiabálni és volt már rá példa hogy a kocsmába a tulaj sem tudta kidobni őket mert már annyira be voltak rúgva hogy a bútort kezdték el rongálni.

persze én ez mellett fenntartanék egy külön szórakozóhelyet ennek a korosztálynak hogy ne az utcán randalírozzanak inkább mert inkább zárt helyen hangoskodjanak meg táncoljanak mint kint az utcán lakóházak mellett. De ott is korlátoznám az alkohol fogyasztásukat és mondjuk személyi igazolvány alapján adnék nekik olyan karszalagot hogy ha mondjuk piros akkor 18 év alatti és annak nem szolgálnak fel alkoholt, a zöld pedig a 18 évet betöltött személy vagy afeletti kaphasson. Én mondjuk így szabályoznám de attól még a legtöbb nem nekik való helyről kitiltanám.

2013. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha így kevesebb lesz a drogos, narkós, alkoholista kis gyökér, akkor már megérte bevezetni.
2013. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Vajon a diszkóban is ott kell majd ülni a szülőknek a tinikkel? Azért az szerintem elég röhejes lenne, ráadásul sok a felnőtt nem is bírja azt a nagy hangzavart, avagy be lesznek tiltva ezek a helyek is 18 év alatiaknak?
2013. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Semmit nem fog érni.


Én is jártam 17 évesen olyan szórakozóhelyekre ahova elvileg kiskorúak nem mehettek volna be.


A fiatalok most is és pár éve is megoldották, ezután is megfogják.

2013. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Kérdés az, hogy ezzel nem-e fordított hatást érnek el. De ez majd kiderül, ha bevezetik a törvényt.
2013. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
en mar 16-17 eves koromba is jartam szorakozohelyekre/most 22 vagyok/ es mar akkor annyi evesen azt lattam,h anyuci kislanya apuci kisfia 15 evesen holt reszegre isszak magukat vagy fuveznek. Szerintem ez szegyen, szoval nagyon helyes.
2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
88%
Úgy se lesz betartva, viszont múltkor lesokkoltam mikor megláttam egy általános iskolás 3.ost, hogy a helyi diszkóban bulizott, mindezzel tele is volt a facebook...
2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!