Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi jut legelőször eszetekbe...

Mi jut legelőször eszetekbe egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Aki rockot/punkot hallgat, és külsőleg is "ennek megfelelően" öltözik, azzal szívesen beszélgetnétek? Szimpatikusnak tűnne külsőre? Csak kíváncsiságból kérdezem. :)

2013. aug. 6. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem aszerint válogatom meg az embereket, hogy milyen zenét hallgatnak és hogyan öltözködnek. Millióféle személyisége lehet egy punknak és egy rockernek is. Általában nyitott vagyok mindenki felé, így beszélgetnék vele, és hogy szimpatikusnak tűnne-e - olyanok a tapasztalataim, hogy az első benyomást teljesen figyelmen kívül hagyom, ha új emberekkel találkozok, mert még soha nem jött be.
2013. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a punk zenét. :) Nem zenei ízlés alapján ismerkedem, de egyébként örülnék neki, hogy ez közös bennünk. :) Elmehetnénk együtt koncertre, mutathatnék neked zenéket, és kíváncsian nézném, hogy vajon elmosolyodsz-e és tetszik-e, stb. Szóval végül is egy kis pluszt jelent. :)

Szimpatikus lennél a szememben természetesen, ha szép lány vagy. :)

2013. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem csak rockot és punkot hallgatok, hanem "lightosabb" zenéket is, de ha ezzel nincs baja a lánynak, akkor nagyon szívesen beszélgetnék egy ilyen lánnyal.

Azt nem tudom megmondani, hogy külsőre tetszene -e. Ha ad magára, és jól áll neki a stílus amit képvisel, igényes, ápolt, akkor valószínűleg tetszene.

2013. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 7. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon lesz*rom, hogy öltözködik egy lány, ha megtetszik lehet akár milyen műfaj kedvelője :D bocs hogy obszcén voltam
2013. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszi a választ :D
2013. aug. 7. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnél > ja.

Szimpatikus > eldől

külsőre > eldől


Szereted a Kőbányait?

2013. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, a Kőbányai egy sör (lehet, hogy nem az), de én nem sörözöm/cigizem/drogozom, mivel csak 14 vagyok. De nem tervezem ezeket a jövőben...
2013. aug. 8. 08:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! Én 13 évesen mondtam ezt, 14 évesen a drog kivételével már futott minden a társaságban. Sajnos.
2013. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de én nem sörözöm"

Peg a Köbös elég konkrét, most is azt tolom minden ruppótlanság meg jövőtlenség ellenére, és igotmyflow... Ami nem jelent javaslatot.

2013. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!