Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik az Alíz...

Nektek hogy tetszik az Alíz és a Lili név? Milyen jellem jut róluk eszetekbe? Ti adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Lili tetszik, húgomat is így hívják (bár nem Lili a teljes neve). Az Alíz nekem nem tetszik.
2013. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kései Sirató ***** válasza:
76%

A Lili tetszik, kislányos , bájos, nőies név.

Az Alíz nekem kicst negatív valamiért. Én a Lilit választanám.

2013. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Mind kettő név tetszik. Van is ismerős kislány Alíz is, és Lili is. Alíz egy tündéri 3 éves. Lilike egy kicsit hisztis, akaratos kislány. De ismerek nagyon komoly Lilit is, bár ő már 8 éves.
2013. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

A Liliről az ugrik be,hogy minden második kislányt így neveznek el...ezen kívül végül is egy szőke,kék szemű kis törékeny kislány jut róla eszembe,és 99%-ban majdnem az összes Lili így néz ki aki a környezetemben van.Viszont nagy korában,felnőtt nőként nehezebben viselném,ha Lili lennék. :)

Viszont az Alíz ritkább,és nagyon szép név! Még kicsi lehet becézgeti,pl. Lizi,viszont egy felnőtt is büszkén viselheti,igazán nőies név! Ha lenne lányom,az Alízt választanám. :)

2013. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
91%

Nekem az Alíz nagyon tetszik egyik ismerősömet is így hívják és ő egy nyugis nagyon jól tanuló intelligens ember.

Van Lili ismerősöm is viszont ő nagyon hisztis és nem igazán kedvelem.

Szóval nekem az Alíz sokkal jobban tetszik :)

2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is Lili,Lilien pontosabban.Ugyan szőke hajú és kék szemű,de nem nevezném törékenynek 10hósan és kb. 10kilósan.Akaratos,hisztis jellem eddig.

Aliz is tetszik,nem tudok jellemet kötni hozzá,nem ismerek egyet sem.

2013. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Mostanában felénk is gyakori a Lili név, így nem adnám. Alíz... hmmm... egész jó.
2013. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Alíz tetszik, a Lilitől viszont a hátamon áll a szőr. Rémes név és mindenkitől bocs, akit így hívnak vagy a lányát.
2013. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Alizt valasztanam. A kutyank Lili de eleg makacs..nem sok gogyija van. Van ember lili is a kornyezetunkben. (ugyanaz jellemzo mint a kutyankat; de ez a mi szemelyes ismeretsegunk..attol mas lilik meg lehetnek okosak ertelmesek... :) )
2013. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan a csapbol is Lilik folynak. Én egyszerűen nem értem, mi tetszik ebben a névben ennyi embernek.Szerintem egy komolytalan, idétlen, bugyuta név.

Az Alíz tetszik, nem a kedvencem, de szép normális női névnek tartom.

2013. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!