Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha mindenki...

Mit csináljak, ha mindenki előtt csak leégetni tudom magam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira szerencsétlen vagyok.. egész nyáriszünetben kb. 3x vagy még annyiszor sem mentem ki a LAKÁSBÓL, mert már emberek közé is félek menni, mert tudom, hogy csinálok majd valamit, ami miatt kiröhöghetnek.. mindenben megbotlok, mindenkinek nekimegyek, minden ember lábára rálépek, ha biciklivel megyek vhová, eltanyálok egy csomó ember előtt, és még sorolhatnám..emellé még ronda is vagyok, ami csak ront a helyzetemen, mert ha egy szép lány csinálna ilyeneket, aranyos lenne, de én olyan vagyok, hogy még saját magam is azt gondolom, hogy ha egy másik ember bőrébe bújhatnék, legszívesebben megrugdosnám magamat, mert egy ilyen szerencsétlenségnek, mint én még élnie sem lenne szabad...annyira gyűlölöm magam. pedig próbálok figyelni, meg minden, de egyszerűen nem megy. amúgy nem tudom, ez mennyiben befolyásolja ezeket a bénaságokat, de elvileg koordinálatlan a mozgásom, szóval már csak emiatt is utálok mások közé menni, mert egyszerűen semmi tartásom nincs, sétálás közben olyan vagyok, mint akinek nincs gerince vagy nem is tudom. nővérem azt mondta, amiatt van, hogy nem sportolok és soha nem is sportoltam semmit, de arra megint nincs lehetőségem, mert a szüleim nem engedik. mit csinálhatnék még?

15l


2013. aug. 7. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
miért nem engedik, hogy sportolj?
2013. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%
Teljesen negativ képet alakitottál ki magadrol, csak a rossz tulajdonságaidat látod, biztos nem ilyen tragikus a helyzet, csak próbálj meg más szemmel tekinteni magadra. KITARTÁST
2013. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a rosszat lásd magadban!! Nyugodtan menj emberek közé! Ne vonzd be magadnak,hogy ,,most biztos megbotlok",mert akkor úgy is lesz!! Csak nyugodtan:) Akár otthon is tornázhatsz, youtube-n vannak fenn jó kis videók! Biztos nem vagy ronda, de ha nem érzed jól magad így a bőrödben,változtass! Egy új frizura,egy kis smink csodákra képes! Esetleg képet tudsz küldeni magadról?
2013. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért vélekedhetnél pozitívabban saját magadról, és nem utálnád magad feleslegesen.

Nem azt mondom, hogy hazudj magadnak a rossz tulajdonságaidról, és ne vedd őket figyelembe, hanem gondold végig a pozitívumaidat is.Nincs egészséges önképed.

2013. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél bohóc.
2013. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A negatív önkép is nagy hátrány, bevonzod a rosszat. Próbálkozz, hogy miben lehet sikerélményed.


Mivel úgy tűnik, hogy a legnagyobb baj a mozgásoddal van, ezért én az edzést ajánlanám, hogy izmosodjál, jobban meg tudd tartani magad. Nem az ilyen semmirevaló lányos tornákat, amik mindössze a pénzlehúzásra valók. Én sokat edzek itthon, szóval még csak kondibérletre sem kell költened hozzá, mindössze akaraterő kérdése. Én nagyon ajánlanám, hogy próbáld meg, mert akkor végre megszabadulhatnál ezektől a gondjaidtól, és nyugodtan kimozdulhatnál. Ha szívesen kipróbálnád, akkor írj nekem bátran, ajánlok neked valami edzéstervet. :)

2013. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami a sportot illeti, kezdj el otthon tornázni, esetleg ha engedik mehetsz futni, jógázhatnál, az lenyugtat, és igen tök jó kis videók vannak a youtube-on.:)

És szerintem senki nem ronda! Ha valaki kövér, le lehet fogyni, ha valaki sovány kicsit hízhat, ha valaki lapos, és nincs ezzel megelégedve, akkor ma már rengeteget lehet csalni, most mondjuk ez a melltartó kitömése van divatba. Ha nem szép a bőröd, irány a kozmetikus, egy kis smink meg csodákra képes!

És sokkal többet járj ki emberek közé pl. vásárolgatni, sétálni, kocogni, kutyát sétáltatni, leugrani a kisboltba kenyeret venni, barátnővel talizni, strandolni stb.

Talán ha nincs hobbid, keress egyet, jót tesz, hogy egy témával elkezdesz foglalkozni.

És ezt nem tudom, de ha ki se mozdultál a szünetbe hogy találkoztál a barátaiddal? Rájuk is szentelj sok időt, találkozz velük, érezd jól magad, ha nincs túl sok barátod keress barátnőket: hobbival kapcsolatban találkozol emberekkel, velük is ismerkedhetsz, legalább van közös téma, ha suliba ismerkedsz, ott is barátokra találhatsz, a barátok barátait is megismerheted, ismerősök ismerőseit is.

És suli után is mozdulj ki, és ami a szépségedet illeti, szerintem tuti nem vagy csúnya, de ha annak érzed magad, akkor megszépülni ma már csak akarni kell, ha teszel érte tuti szebb leszel, és felejtsd el, hogy ügyetlen vagy, szerintem csak bebeszéled ezt magadnak, ne is gondolj erre, ha mondod magadba, hogy úgy is el fogok esni, akkor tuti el fogsz, de ha többet járnál emberek közé, akkor nem is gondolkoznál ilyesmiken.

2013. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

1.: azért nem, mert szerintük fölösleges pénzkidobás, ráadásul a szüleim olyanok, hogy nem tudnak bánni a pénzzel, szóval apám volt, hogy 6000-et odaadott neki a főnöke egy nap, ő meg 4000-et el lottózott meg szerencsejátékozott belőle...szóval kb. így kell elképzelni őket...és hát ezek után, hogy így bánnak a pénzzel, nem is zaklatom őket ilyenekkel, hogy még külön fizessenek nekem ilyeneket, hogy pl. táncra járjak vagy bármi...

7.: egyszerű: sehogy. egyébként sincs sok barátom, kb. 2 barátnőm van összesen, közülük csak az egyik lány lakik itt, a másik lány a belvárosban és vele többek között ezért sem találkoztam, mert most nincs kedvem ekkora dögmelegben félórákat buszozni, csak azért, hogy pár óráig beszélgethessünk...meg amúgy sem mehetnék, mert az unokahugommal vagyok itthon, mert a szüleim és nővérem is dolgoznak, nővérem pedig szószerint MEGTILTOTTA, hogy egyáltalán a lakásból is kimenjek az unokahugommal, mert szerinte retardált vagyok és még arra sem vagyok képes, hogy pl. a boltba levigyem magammal, mert szerinte én még a boltba vezető negyed óra alatt is képes lennék elüttetni egy kamionnal a lányát vagy akármi...szóval ennyire nem bízik bennem és egy 6 évest csak nem hagyok itthon egyedül, szóval már csak emiatt se mehetek el sehova.

na és visszatérve a másik barátnőmre, ő meg igaz, hogy itt lakik 2 utcára tőlünk, de ő meg egész nyáriszünetben nincs itthon, mert mindig mennek valahová a családjával.

2013. aug. 8. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, a 7. vagyok, és őszintén nem értelek! 15 évesen még vásárolgatni se engednek el? Én 12 vagyok, és az hogy minden nap elmegyek a pékségbe kenyeret venni egy alap dolog. De tényleg ennyire nem vagy önálló, vagy csak a nővéred túlozza el? Szerintem hozd helyre magad: azt mondtad, hogy csúnya van, na ezt még mindig nem hiszem el, de ,,szépítsd ki" magad, hozd helyre, azt amit nem szeretsz magadba, rendszeresen tornázz, és mondd meg a családodnak, hogy legalább vásárolni, vagy sétálni engedjenek el, mondd el, hogy 15 éves vagy, és hát már szerintem elég idős vagy ahhoz, hogy ha napközbe nem engednek, legalább délután engedjenek el valahova, csak úgy kiruccanni. És a családodat sem értem: lottóra elköltenek 4000 ft-ot, de nem táncolhatsz, és bár ahhoz hogy bevásárolj nem vagy elég önálló, azért rád bíznak egy kisgyereket? Szerintem ezt beszéljétek meg!
2013. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)

egyébként nem önszántukból bízzák rám, hanem mert muszáj, mert nincs senki, aki vigyázhatna rá, én meg úgy is itthon vagyok, szóval...

egyébként szerintem a nővérem és a szüleim túlozzák el, bár nem is tudom, miért, mert pl. az iskolám a belvárosban van és alsó óta egyedül járok oda-vissza az iskolából, olyankor valahogy mégse merült fel bennük, hogy eltévednék, vagy nem tudnám, melyik buszra szálljak fel, úgyhogy nem hiszem, hogy pont a boltba vezető úton tévednék el, szóval..

2013. aug. 9. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!