Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek tényleg mindenki...

Szerintetek tényleg mindenki olyan boldog, mint amilyennek a facebookon látszik?

Figyelt kérdés
Mindig látom, hogy az ismerőseim jobbnál jobb bulikban, éttermekben vannak, jobbnál jobb képeket raknak fel, stbstb. Siker, pénz, csillogás.
2013. jún. 14. 22:36
 1/8 anonim válasza:
100%
nem hiszem :P
2013. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azok csak képek... az nem azt jelenti, hogy az illető úgy is érzi magát ...
2013. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a kirakatnak szól. :) Persze lehetnek boldogok. Én sok helyre megyek mégsem osztom meg a 3/4ét facebookon. Mégsem jelenti, hogy boldogtalan lennék.
2013. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a boldogság mást jelent. Ezért sem vagyok facebookon. :) Amúgy el tudnál képzelni valakiről egy letargikus profilképet, mondjuk hétfő reggel a munkahelyén?
2013. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy rakat nyafogó ismerősöm van, szemét ember, szemét pasi szöveg, sz@razélet idézet, esős nap kép, utálom ezt-azt kifakadás..

Nekik tényleg ilyen rossz?

Akik meg csak a boldogságot teszik ki, nem hiszem, hogy csak abból állna az életük.

2013. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az emberek szeretik azt mutatni másoknak, hogy az életük tökéletes, rózsaszín köd. Mert így azok,akik ugyanezt nem teszik meg majd irigykedhetnek rájuk, hogy milyen csillogó életük van. Holott lehet, hogy egy olyan ember, aki nem oszt meg mindent facebookon, milliószor boldogabb, mert bensőségesebb kapcsolatai vannak, mint egy olyan embernek, akinek minden helyzetben az az első lépése, hogy kiírja facebookra, hogy hol van, mit csinál. Pl. valóban olyan zsír az a buli, ha van időd kiírni face-re, hogy "mekkkkkkoraaa buleeee...". Persze nem tudhatom, nem ítélek senkit, ez csak az én meglátásom..
2013. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bruce_Wayne ***** válasza:
87%

a facebook csak rohadt nagy illúzió.

Szívesen "lekötném" róla az embereket,hamar rájönnének hogy mekkora átverés az egész önmagukkal szemben.Elhitetik magukkal hogy nincsenek egyedül,mindig figyel rájuk valaki,vannak barátaik...az igazság az hogy mindenki k.vára magányos,és ugyanolyan szerethiányos is,a facebook pedig egy tökéletes kábítószer arra hogy elnyomja ezeket az érzéseket.Az emberek elfelejtették hogyan kell egyedül lenni,és mikor mégis rákényszerülnek,megijednek,elviselhetetlen számukra az érzés,és hogy szembesülniük kell önmagukkal.Ha nem hiszed el mekkora átverés töröld magad,meglátjuk mennyien fognak keresni holnaptól :D

2013. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bruce_Wayne ***** válasza:

csak megjegyzem nekem sincs profilom jóideje.

És egy példa arra hogy megjátszás:

voltam egy céges nyársalásos buli,elég jól indult viszont tudni kell hogy vannak néhányan a kolléganőim között akik elég nagy függők az említett közösségi oldalon,a buli kezdete után nemsokkal el is kezdtek fényképezgetni,meg postolgatni, a buli hátralévő 70%a kb ebből állt,majd a gyors kajálás után mindenki szépen lassan elindult haza.Én persze őszinte véleményt nyilvánítottam hogy nem teljesen így képzeltem el a "bulit".Másnap kollégám mesélte hogy fentvoltak a képek,alatta meg kommentek hogy mennyire jó buli volt, meg hogy ismétlős yeeee :DD

Szánalom.

2013. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!