Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretek új embereket megismer...

Szeretek új embereket megismerni, de egy idő után elfogynak a témák és el laposodik az ismerkedés, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mindig az van,hogy ha új embereket ismerek meg egy darabig tök jól elbeszélgetünk aztán egyre ritkábban beszélünk,mert nincs miről, végül egyáltalán nem beszélünk csak nagyon ritkán pár mondatot :/


Van egy most már volt osztálytársam (lány) akivel amúgy nagyon jó viszonyba vagyok majdnem hogy baráti,de nem tudunk sokáig beszélgetni,mert nincs miről.El hív bulizni meg el hív ide-oda,de egyszerűen ha 1 óránál többet töltök el ketten akkor nincs téma mintha kifogynánk.Tök kellemetlen időnként ez.


Nem csak vele van így hanem még pár emberrel,egyszerűen kifogyunk a témákból.

Ilyenkor nagyon kellemetlen,hogy csak vagyunk egymás társaságába és csönd van.Próbálok néha vmit benyögni,de nem egyszerű.

Pedig amúgy nagyon jó viszonyba vagyok némely emberrel,de talán azért nem teljesen baráti a viszonyom velük,mert nincs meg az a kapocs ami összekapcsolja a barátokat vagy nem tudom.


Tudtok vmi tanácsot adni erre?


21/L


2013. aug. 10. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindig erőltetni a beszélgetést, néha kell egy kis csend is. :)
2013. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jó persze, csak azért olyan gáz,hogy sétálunk egymás mellett vagy ülünk vhol és csöndben vagyunk..ha eltelik 1 óra nem tudom vmiért kb 1 -1,5 óráig tök jól elbeszélgetek bárkivel utána már,egyre kevesebbszer szólunk egymáshoz..aztán telik az idő és fél óra alatt kb 2 mondatott váltunk..


Húgommal nagyon sokáig tudok beszélni,ő olyan mintha a legjobb bnőm lenne. 3-4 óra beszélgetés után sem fogyunk ki a témákból.


Mással meg nem megy ilyen könnyen :/

2013. aug. 10. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak fiúban. :) Nekem így berögzült, hogy mindig rágörcsölök, hogy vajon eszembe fog jutni, hogy miket mondjak és ne üljek csöndben.


Az segít rajtunk, ha gyakorlunk. :) Beszélgetni kell mindenkivel. :)

2013. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lehet az a baj,hogy rágörcsölök :D


de már volt,hogy próbáltam lazítani,de amikor érzem,hogy fogyunk ki a témákból elkezdek gondolkodni,hogy mit is kéne felhozni :D de persze nem jut semmi se eszembe

2013. aug. 10. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

:))


Pontosan így van velem is, igen. :) Hát, ismerkedj interneten, gyakorolj sokat beszélgetni. :) Sok szerencsét! :)

2013. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon sokat beszélgettem neten emberekkel,de egy idő után 3-4 hét múlva mindenkivel megszakad a kapcsolat szintén nincs téma miatt.

Ráírok az illetőre megkérdezem az alap dolgokat.

hogy van,mit csinált a hétvégén,mi a terve a jövőhétre stb szóval alap dolgokat megkérdezem ,ő is vissza kérdez és utána nem is beszélünk :/

2013. aug. 10. 22:49
 7/10 anonim válasza:
Nektek ketten beszélgetni kellene...:-D csak megjegyeztem :-D
2013. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gábor19 válasza:

Ezen nincs mit gyakorolni, majdnem mindenki így van ezzel.

Van, hogy szó nélkül megérted a másikat és egy hajszálról is elbeszélgettek órákat mert a beszélgetés közbe csak úgy jönnek a témák de ez nem gyakori.

Amikor azt érzitek h nincs téma stb. az előfordul de nem kell eröltetni nem mindenkivel van meg a kapocs és ez rendben is van. :)

2013. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jól van akkor nem erőltetek semmit :D

Csak furi,hogy nem beszélünk sokáig,de nyilván azért,mert nincs meg az a fajta kapcsolat.Amit szeretnék erősiteni,hogy ne csak haver srácok haver csajok legyenek,hanem a barátaim :) Szerintem ők nyitottak a szorosabb kapcsolatra (barátság!!!).Csak sokat csalódtam már emberekben.Így nehezebb olyan dolgokat elmondanom,ami lehet segítene a szorosabb kapcsolathoz.Na mind1 majd lesz vhogy :D

2013. aug. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!