Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy normális,...

Szeretnék egy normális, aranyos, arcilag szép, visszafogott csendes leányzót megismerni. Szerintetek túl nagyok az elvárásaim? Léteznek még ilyen lányok, vagy csak a fejemben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 01:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, létezem:D de bocsi, nem ismerkedek itt. De biztos találsz majd ilyen lányt a környezetedben is :)
2013. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem én egyáltalán nem ismerkedésből írtam ezt ki. Csupán elkeseredésből...
2013. júl. 27. 01:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet keresek, de egyre jobban kialakul az a kép, hogy az ilyen normálisnak tűnő, aranyos, visszafogott lányok igazából a legnagyobb ri bancok.
2013. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Én csendes lánynak tartom magam. A környezetemben mindenki nagyon szépnek tart
2013. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Bummer ***** válasza:
50%

1. fő az önbizalom. :D

Amúgy igen vannak. Tele van a tenger gyöngyszemekkel, csak kitartóan kell keresni. :)

2013. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen léteznek :D
2013. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor rossz helyen keresgélsz.. én kapásból az egyetemen ismerek pár ilyen lányt és mind 18-20 körüliek. De biztos fiatalabb korosztályban is akadnak még...
2013. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
16 vagyok, nem sokálra (októberben) 17... És kezdem elveszíteni a hitemet az ilyen lányok létezésében... Nem vagyok az a discos fajta, de szerintem amilyen lánykára vágyom, olyan nem igen jár discoba. Vagy nem tudom... Én már semmit se tudok...
2013. júl. 27. 01:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha az elvárásaid alapján keresel párt, az nem fog sikerülni.

Ismerkedj, és találsz magadhoz valót.

És az lehet, hogy nem a leírtak alapján lesz.

2013. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gondolom vidéki vagy, ha a szórakozó helyeket még mindig 'Disco'nak hívod. Bulizz BP.-n meg ilyenek aztán csak találsz.
2013. júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!