Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg van olyan hogy valakit...

Tényleg van olyan hogy valakit nem kedvelnek mert szép?

Figyelt kérdés
Mármint hogy akár féltékenységből haragszik rá? Csak mert nekem ez olyan furcsa, én nem érzek így senkivel, és csak kiváncsi vagyok hogy akkor most tényleg van ilyen,hogy féltékeny vagyok rá és ezért vagyok vele bunkó, attól függetlenül hogy a (szép/okos/tehetséges)illető kedves-e vagy tényleg genyó?köszi remélem érthetően fogalmaztam :)

#féltékenység #haragszik rá #amiatt hogy szép
2013. aug. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én irigységnek hívom. Láttam már olyat, hogy valaki szép lány volt, és a háta mögött kibeszélték, és próbáltak rajta fogást találni, amit aztán a végletekig nyújtottak, próbálták az irigykedők maguknak bemagyarázni, hogy bezzeg az a lány sem tökéletes. Ettől talán jobban érezték magukat.


E

2013. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* Na, ez elment véletlen. :D


Igen, ez létező jelenség, hogy féltékenységből, irigységből bunkó valaki, és sajnos ez nem is ritka. Olyan akarna lenni, mint a másik, de ezt nem érheti el, ezért inkább bunkó, udvariatlan, ez pedig valami beteg elégtételt ad neki. Számomra ez érthetetlen.


Felszínes, buta jellemre vall, ha valaki azért nem szimpatizál valakivel, mert szebb, okosabb, tehetségesebb nála. Persze van olyan, aki feltűnően kihasználja a szépségét, rájátszik, vagy azt, amiben tehetséges, eléggé kihangsúlyozza, szinte az ember orra alá dörgöli, hogy "ÉN ebben nagyon jó vagyok, te meg... szegénykém, neked is biztos van valami, amiben elérhetsz valamit...Ha nem is sok minden, de csak akad valami dolog, nem?" Megy a negédes bájolgás. Ez a másik véglet, ezt sem tudom tolerálni. De azt is hülyeségnek tartom, ha valaki tényleg irigységből bunkózik.

2013. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)...egyébként csak azét is voltam kíváncsi mert tavaj mentem 9.-be(új suliba) és elég sokan elég furán viselkedtek velem..(pl rájuk mosolyogtam messziről ők meg fintorogtak, elfordultak inkább) és annyira nem is gondolom magam szépnek hogy ez legyen az oka, csak a barátaim mindig mondogatják hogy ,,hűűű de csinos vaaagy,, meg ilyenek.. ráadásul ahogy mondtad én nem is dörgölök semmit az orruk alá, aránylag szerény vagyok és mégis...pedig esküszüm semmi rosszat nem csináltam nekik .. :O na mindegy nem zavar amugy annyira csak érdekel hogy miért lehet :I köszi a válaszokat :) remélem nem tűnt beképzeltem amit leírtam
2013. aug. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!