Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép vagyok csak nem látom? 17/L

Szép vagyok csak nem látom? 17/L

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy szép vagyok, sokan mondják is, és látom is rajtuk, hogy komolyan gondolják, a fiúknak is tetszem általában, belül tudom és érzem, hogy szép vagyok, de vannak gyenge napjaim amikor viszont NEM LATOM! Miért? A rossz kedvem miatt?

2013. aug. 8. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiánynak hívják a bűnöst! :D

érted mit szeretnék mondani, hajrá! :)

2013. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :P :)
2013. aug. 8. 17:46
 3/10 anonim válasza:
Mindenkinek vannak olyan napjai amikor rondának érzi magát. Pl. ha egész nap otthon vagyok egy egyszerű, 1000 éves rossz pólóban... Ha kicsit kiöltözök akkor rájövök hogy jól nézek ki. Legalábbis megtanultam elfogadni magam, azóta az embereknek is jobban tetszek mióta én is szépnek érzem magam
2013. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja és ha ez sem segít akkor vegyél magadnak egy új ruhát. Nekem mindig bejön :)
2013. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, ebben van valami :S :D
2013. aug. 8. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és ha ez sem segít akkor vegyél magadnak egy új ruhát. Nekem mindig bejön :)



én rám meg olyankor jön rám... nem vagyok egy ultrakövér alkat, van rajtam felesleg, de még nem a plus size kategória, mégse kapok magamra ruhát a környéken... (normális kinézetű felsőt meg még a molett boltban sem...)

én nem tudom hogy aki plasztikai műtéttel mellett nagyobbit hol vásárol, de ha telne a fizetésemből saját varrónőt fogadnék...

2013. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha meglátsz egy plasztik csajt szólítsd le hogy hol talál magának a szilikon labdáira akkor felsőt :)

Szerintem a konfekció boltokban van nagy méret is, de én előszeretettel turkálok :)


19F

2013. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
80%
tudod a tükörnek sincs kedve mindig hazudni
2013. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :)))
2013. aug. 9. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csúnya vagy csak azért mondják hogy szépvagy hogy nehogy öngyilkos legyél meg azért is hogy ne sértsenek meg!
2013. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!