Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lesz ma egy házibuli kb 10-15...

Lesz ma egy házibuli kb 10-15 ember ebböl 2-t ismerek, hogy illeszkedjek be a többiek beszélgetésébe? Félek hogy csöndbe fogom végig ülni a bulit aztán kiröhögnek.

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 12:16
 1/3 anonim válasza:
Az alkohol összehozza az embereket.Egyébként bőven elég ha azt a 2 embert ismered.Lehet hogy rajtuk keresztül megismerkedsz a többiekkel.(velem is ìgy történt)
2013. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vodka - Connecting People
2013. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk most volt egy hatalmas családi összejövetel, a nagyszüleim összes rokona ott volt, na meg fiatalok is. Nem ismertem meg szinte senkit, csak 1-2-t embert. (mivel nagyon kicsi voltam amikor utoljára láttam őket). mindenhova követtem az apámat, aki beszélt mindenkivel, és egyszer cak eltűnt. gondoltam jólvan, megálltam beszélgetni az egyik másodunokatesómmal, aki akkor egyedül volt, aztán hozzá jött a többi fiatal, és tök jól elbeszélgettünk, összehaverkodtunk. Persze a végén már senki sem volt szomjas xD
2013. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!