Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Borzasztóan utálom, gyűlölöm...

Borzasztóan utálom, gyűlölöm az embereket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A kérdés azt hiszem magáért beszél.

Néha már engem is zavar, de hányni tudnék szinte minden embertől.



2013. júl. 23. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

miért ?


Mert amúgy én is egyre több embert utálok... de én megis tudom magyarázni, hogy miért.. nem csak divatból.

2013. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Leginkább azért mert ostobák.

Vallásosak, babonásak, mindenféle ezoterikus baromságot elhisznek, emellett rettegnek a tanulástól, és ráadásul még büszkék is arra, hogy hülyék.

2013. júl. 23. 09:31
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Evil...
2013. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is, mert mindig csalódást okoznak. Akkor rúgnak belém, amikor a legkevésbé számítok rá, megbízok bennük és hazudnak, rám mindig számítanak, de ha nekem kellene segítség, nincs senki. sz@rkeverőek, előítéletesek, képmutatóak. Nagyjából ennyi, a kutyákat jobban szeretem. Ja, hogy mit tehetsz? Semmit. Ne bízz meg senkiben és ne engedj senkit közel magadhoz.
2013. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Főleg én is ezért utálom őket.. a többség borzasztóan ostoba.


Elég csak megnézni sok itteni kérdést...


Van egy réteg, ami direkt rak fel hülye kérdéseket.. poénból. Ezt könnyen lelehet olvasni a kérdésből.


De van egy másik is, amely halál komolyan gondolja a gyökér kérdéseit.


1-es voltam..

2013. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Evil... magadat is gyűlölöd?
2013. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert magányos és kielégítetlen vagy.
2013. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Sokan mondják hogy saját magunk gyűlöletét vetítjük ki másokra, de kétlem hogy ez lenne a helyzet. Én se engedek senkit közel a fent említett okok miatt, és nem utálom magamat.
2013. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, te is ember vagy, neked is vannak tulajdonságaid, ami valaki mást idegesít.

Ráadásul az általánosítás nem kevésbé ostoba dolog, mint a babonaság.Akkor mivel vagy különb?

Mindenki abban hisz, amiben akar.Ha nem tetszik, van még pár millió ember, aki nem babonás, nem ezoterikus, ja nyilván bennük van ezen kívül más ezerféle gyűlöletes tulajdonság, igaz?

Élni és élni hagyni!Erről hallottál már?

2013. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Azért mert magányos és kielégítetlen vagy."

Jelen pillanatban egyik se vagyok.


Egyébként nem arról van szó, hogy nincsenek barátaim, vagy nem kedvelek senkit sem.

Vannak barátaim, haverjaim és van jó pár ember, akire kifejezetten felnézek.


Ettől függetlenül, ha kimozdulok az utcára vagy felnézek például erre a fórumra egyszerűen elborzaszt amit látok.

2013. júl. 23. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!