Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság nagy elvárásnak...

Manapság nagy elvárásnak számít az, hogy egy lánynak legyen jó stílusa és legyen okos, művelt, értelmes és vicces?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Tájékoztass kérlek, milyen az a "jó stílus".
2013. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A "jó stílus" kifejezés relatív.Mindenki a saját értelmezése és ízlése szerint határozza meg,hogy számára ez mit jelent.
2013. aug. 19. 15:16
 3/9 sándorjános ***** válasza:
Egy álomnő ilyen. Nekem lassan már mindegy milyen csak legyen (18f). Amúgy az biztos, hogy akivel nem lehet szót érteni, mert agyalágyult, vagy egyszerűen semmiben nem jutunk közös nevezőre, semmi nem érdeki, ami engem is, azzal nemigen jönnék össze. Szóval szerintem, ha olyan nőt talál valaki, aki minden ilyen kritériumnak eleget tesz +házias, gondoskodó is, akkör ne hagyja kicsúszni a kezei közűl, vegye el (pláne, ha viszonnozza a vonzalmat). Különben szépen el lehet éldegélni olyan nővel is, aki ezeknek a jó tulajdonságoknak 2/3 ával, vagy csak felével rendelkezik.
2013. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem elvárás. én úgy fogadok el mindenkit amilyen.. :) 19F
2013. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Manapság nagy elvárásnak számít az, hogy egy fiúnak legyen elfogadható stílusa, legalább egy tantárgyból ne álljon bukásra, ne csak tucat zenét hallgasson, értse azt, amiről beszél az ember és hozzá is tudjon szólni? ;)
2013. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor most jön a vita,hogy egyik nem-ben sincsenek értelmes emberek csak elvétve? :)
2013. aug. 19. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem vita kérdés. Ez tény ;) :D
2013. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárás, de mégis kevesen teljesítik!

Miért, te ilyen vagy?

A kérdés alapján vagy okos vagy, vagy vicces...:)

2013. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nóra:) ***** válasza:

Jó stílus nem számít. Nem nagy elvárás, de pl viccesnek nem TANULNI kell. Minden emberben van egy kis humorérzék. (: Nem lehet egy ember tökéletes, ne is próbáld meg. Jobb ha önmagad vagy, a barátaid azért szeretnek mert olyan vagy, amilyen. Ne akarj tökéletes lenni.

13/L

2014. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!