Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés értelmes, okos, mégis vicces, laza de nőies lány?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés!
2011. dec. 9. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert sok kritériumot adtál meg... kezd szelektálni ezekből és egyre többen lesznek :D
2011. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó akkor legyen simán okos, és vicces. Szóval geek, az eredeti jelentésében. :)
2011. dec. 9. 01:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet hülye válasz!

Manapság a legnagyobb érték,ha sok pénzed van.

Ha van $ minden megkapsz!

20éves korig úgy nem nagyon érezni,de 20on túl minden a pénzről szól!

Ha nincs kess nincs csaj!

2011. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

na azokból egy határnyit tudnék mondani máris :D

pl Shakira is tiszta vicces volt ahogy koncert után megpróbáltuk megértetni egymással magunkat, holott pont azokat a nyelveket nem beszéli a másik :D


20/F

2011. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te szívtál haver. :D
2011. dec. 9. 01:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, kevés van belőlünk...:P

De szerintem mindenkinek más az okos és vicces, bármilyen furán "hangzik" is.

2011. dec. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 01:38


nem nem szívtam :D életemben talán 2-szer ha találkoztam vele. Egyszer Dél-Afrikában mikor jótékonykodott egy suli építésnél.

Másodszor meg Los Angelesben találkoztam mikor kocertezett ott pár évvel ezelőtt nyáron :D

2011. dec. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kérdés már csak az, hogy mit kerestél Dél-Afrikában azelőtt, hogy Los Angelesben verted volna a fütyköst? :D:D
2011. dec. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 02:25


Ingatlan-ügyintéző vagyok. Dél-Afrikában nyaralni voltam Los Angelesben meg munkaügyben :)

2011. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Túl sok a kritérium. Okos eg vicces? Nem sok ilyen nő van sajnos. Meg még nőies is? Egy kezemen lehet meg tudnám számolni hány ilyet ismerek. Viszont party ribiből sok százat tudnék mondani.
2011. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!