Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Járhat "gonddal", ha kihagyom...

Járhat "gonddal", ha kihagyom a Gólyatábort?

Figyelt kérdés

Fősulira megyek és nem tudok elmenni gólyatáborba bizonyos okok miatt. Befolyásol ez valamit a későbbiekben? Kollégiumba fogok menni, ott is épp akkora esélyem van kezdetben az ismerkedésben másokkal? Nem fog feltűnni, hogy engem senki se látott a táborban, aztán emiatt megbélyegeznek?... Akik szintén elsőévesek lesznek és olvassák ezt, azok hogy vannak ezzel? Mentek?

Sok hülye kérdés... tudom...



2013. aug. 20. 16:18
 1/8 tetris ***** válasza:
42%
Hidd el, tökre nem érdekel senkit, hogy voltál-e gólyatáborban, vagy sem. Marhaság az egész. Egyébként meg az évfolyan 90 %-a nem volt g.táborban. Ebből semmi bajod nem lesz. Garantálom!!!!!!!!
2013. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem jár gonddal, ha kihagyod..lesz még elég időd megismerni a többieket.

Senkit nem tartanak nyílván, ráadásul bárkinek közbejöhet fontosabb dolog. Nem vagy egyedül.

2013. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megkérdezem máshogy a dolgot:

Bánni fogom az életemben, hogy kihagytam a főiskolai gólyabált?

Tisztában vagyok vele, hogy javarészt piálásról szól, amit egyáltalán nem vetek meg. Szóval elég nagy, több napos buli szokott lenni...

2013. aug. 20. 18:22
 4/8 anonim válasza:
A gólyabál egészen más, és november környékén szokott lenni. Kérdésedre válaszolva: nem lesz belőle gondod, főleg, ha kolis leszel, ott is találhatsz barátokat. Én is gólya vagyok, én sem mentem.
2013. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira bánom, hogy nem tudok elmenni. Olvasom mindenhol, hogy legtöbbek szerint igen is van jelentősége ennek a bulinak... Hogy fogok én így beilleszkedni rögtön az elején...
2013. aug. 21. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: Hi! Mi van csávókáim? meséljetek, miről maradtam le? és már benn is vagy a buliban...
2013. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt most komolyan mondtad? Ilyen egyszerűen? Nem vagyok antiszoc fajta, nem arról van szó... mondjuk parti arc se. Valahol a kettő között
2013. aug. 21. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:

én voltam gólyatáborban, de annyira nem volt nagy cucc, szóval szerintem nem hagytál ki semmit, és ne bánd :) mondjuk én nem vagyok az a partiarc, piálós fajta. lesz időd és lehetőséged még megismerkedni a többiekkel :-)

amúgy gólyatáborban ott az egész egyetem, össze-vissza minden szakról, úgyhogy később azt se fogod tudni, ki volt ott és ki nem

2013. aug. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!