Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy baj kihagyni a gólyatábor...

Nagy baj kihagyni a gólyatábort, ha közben kell beiratkozni és kb. csak akkor adnak tájékoztatást?

Figyelt kérdés

Az iskola kezdésem 45 ezer ft-ba fog kerülni kb, gólyatáborral együtt, nélküle 30..

Neptun kódot nem kaptam,tehát gondolom azt is ott adnak, leírták a programokat,de nagy program nincs..város nézés, kenuzás,strandolás, és naponta ebéd mindig máshol, ezer ftért..meg ugye azért feladatok..számháború, akadályverseny..utolsó nap nagy buli előtte meg kisebbek


A beiratkozás és tanévnyitó is közben lesz, gólyatábor közepén.. ha valaki nem megy el nagy hátránnyal indul?Kötelezőnek van írva,de amúgy fizetős.


Utána rögtön már 9-én sulikezdés, ha én nem megyek el mikor tudom meg a neptun kódom, meg ilyenek?Akkor már semmi tájékoztatás nincs?


2013. júl. 30. 12:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem,hogy ha én elmegyek beiratkozni(időpont van megadva) ott összefutok a többiekkel és kinéznek ? A szakomon 4!!-en leszünk.. lehet nem is jönne el senki ? De mivel ilyen kevesen vagyunk gondolom velük osztanak egy csapatba?

Meg a másik,egy templomban lesz a tanévnyitó,ha most oda megyek úgy h gólyatáborban amúgy nem vagyok..

2013. júl. 30. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
már az előbb kiírtál egy kérdést. olyan nincs, hogy csak ott mondják el, és kötelező menni, akkor ingyenes lenne.
2013. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, h nem mész el... nem tudom, hogy hivatalos levelet kaptál -e már az iskolától, de általában abba le szokták írni a neptunkódot, ha nem kaptad meg, és emiatt félsz, akkor hívd fel a suli tanulmányi osztályát, ott biztosan meg tudják mondani, beiratkozásra mindenképp be kell menned, ott legkésőbb mindent elmondanak. Senki nem fog kinézni szerintem, ha nem mész gólyatáborba, ha meg ilyen kevesen vagytok már az első óra utáni szünetben ( vagy óra alatt :) ) meg is ismerkedsz velük. Ne aggódj, max jövőre elmész felsőbb évesként, úgy amúgy is sokkal nagyobb buli :D
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen kiírtam egy kérdést, baj? :) ott nem ezzel kapcsolatosan kérdeztem többnyire

Szeretnék elmenni meg nem is, nem tudom h ha kihagyom mennyi hátrányom lesz, az információkat illetően..neptun használat, meg maga az iskola megismerése...vagy ugyanúgy elmondanád az első héten ezeket megint?

Csak kicsit érdekesnek gondolom,hogy elmegyek beiratkozni aztán pár óra múlva az évnyitóra is,aztán meg haza, aztán néznek h ki a fene ez :)

2013. júl. 30. 12:58
 5/14 A kérdező kommentje:
A sulitól kaptam levelet, neptun csak meg lett említve,hogy ott kell majd felvennia vizsgákat..de ennyi szó volt erről..én is vártam h majd benne lesz a kódom.. de ezek szerint gólyatáborban adják meg mindenkinek vagy beiratkozásnál?
2013. júl. 30. 12:59
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg megint azt a levelet, valahol a címzésnél, a neved alatt lehet, hogy ott van a nk, csak nem vetted észre, mondjuk nekem fura, hogy már meg is kaptad a hivatalos levelet, én tavaly szerintem minimum egy, de lehet 2 héttel később kaptam csak meg.
2013. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
26-án adták fel
2013. júl. 30. 13:23
 8/14 A kérdező kommentje:

Nincsen sehol sem kód..annyit írnak még róla, hogy beiratkozáskor kapunk tájékoztatást a Neptunról..ezek szerint akkor kell kapnunk.

Így,hogy a beiratkozás a tábor alatt van, és lehet nem megyek el a táborba, akkor is mindenki kap pl egy fél órás tájékoztatást róla együtt?Aztán hazamehet az, aki nincs táborban.

Nagyon gondolkodom még a gt-on

2013. júl. 30. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha elmész biztosan egy jó élmény lesz... de h kihagyod akkor sem lesz semmi bajod, beiratkozni be kell menned, ha akkor lesz a neptun tájékoztató, akkor ezzel nem lesz semmi gond... egyébként meg ha kolis leszel ott is biztos elmondják megint a dolgokat, ha nem akkor rákérdezel.

Egyébként facebookon van ilyen csoporttárs kereső alkalmazás, ott találhatsz embereket, akik tudnak segíteni.

2013. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem találtam senkit :( nem leszek koleszos egyébként, nagyon gondolkodom még rajta..4-en vagyunk a szakomon,úgyhogy csak összerázódnánk évközben
2013. júl. 30. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!