Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Feljelenthetem? Vagy mit tegyek?

Feljelenthetem? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exem jelenlegi barátnője kiírta facebookon,hogy tanévnyitókor betöri az orromat meg letöri a kezeimet ha hozzáérek a barátjához.A múltkor meg nyíltan megint csak facebookra kiírta hogy egy sarki k***a vagyok,meg r***nc,l*tyó,meg ny*m*rék...Letiltottam.De még csinálja.Fordulhatok a rendőrséghez? 18 évesek vagyunk,ő speciális intézménybe jár.Mert kicsit fogyi.Ettől feljelenthetem? Már teljesen kikészít.
2013. aug. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy feljelentheted. A rendőrség rögtön foglalkozni fog vele miután elkapták az összes gyilkost, szexuális bűnözőt, drogdílert, csalót és sikkasztót.


Szólásszabadság van. Mindenki azt mond amit akar. Mégis mit csinálna a rendőrség? Kiszállnának házhoz és kényszerítenék hogy kérjen bocsánatot és öleljen át?


És hogy bizonyítod hogy tényleg kiírta azokat a dolgokat? A facebook bejegyzés nem bizonyító erejű okirat. Bármikor hivatkozhat arra hogy az nem is az ő profilja, valaki más csinálta. Persze ki lehet nyomozni de rajtad kívül mindenki lesz@arja hogy mit írnak rólad.

Majd ha betörte az orrodat, foglalkoznak veled, addig is jó facebookozást.

2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben megpróbálnám jelenteni a profilját a facebooknál, van valami ilyen lehetőség, és a nem kívánatos felhasználót ilyenkor törlik. A másik lehetőség, hogy beszélnék az exemmel és megkérném őt, hogy mondja meg a lánynak, hogy nem akarom elszedni a pasiját (hátha ez a baja, azt hiszi vissza akarod szerezni vagy ilyesmi), nincs semmi rossz szándékom, nem is ártottam neki semmit, legyen szíves ne irkáljon ki ilyeneket facebookra, ha valami baj van akkor beszéljük meg szemtől szembe. Ha ez sem segítene akkor megírnám magam ezt a levelet a csajnak, szóval valahogy megbékíteném, még akkor is ha valójában elküldeném a jó büdös ****ba :D De ahogy mondani szokás, tartsd közel magadhoz a barátaid, még közelebb az ellenségeid.
2013. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy azért csinálja, mert féltékeny, és fél, hogy próbálkoznál visszaszerezni a fiút. Szerintem mondd meg a lánynak, hogy a srác már nem érdekel téged, áldásod adok kettőjük kapcsolatára, meg se fordult a fejedben, hogy közéjük állj. Ha utána még mindig ilyeneket írkálna, jelents a facebookon, ha szemtől szembe is fenyegetőzik, akkor irány a rendőrség.
2013. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Feljelentheted :) Ha nyíltan szidott téged és annak nyoma is maradt (facabook) akkor személyi jogokat sértett ill. fenyegetett :) egész nyugodtan tegyél feljelentheted a rendőrség majd intézkedik..
2013. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!