Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek lányokkal?...

Hogyan ismerkedjek lányokkal? 13/f

Figyelt kérdés
A humorom gyenge de nem nézek ki rosszul és a többi is a többi átlagos

2013. aug. 24. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
13 ÉVESEN?sEHOGY.
2013. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

'nem nézek ki rosszul és a többi is a többi átlagos' Tanulj meg fogalmazni.


Nem kéne szerintem ezt a témát még erőltetni. Tanulni kéne tényleg. Nem csak neked, minden korodbelinek. Később eléggé sajnálni fogod, hogy nem tanultál mikor nem vesznek fel abba az iskolába ahová szeretnél menni.

2013. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Például dicsekedj a diplomáddal. Előtte persze szerezz egyet.
2013. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sándorjános ***** válasza:

Először mindenképp a kommunikációs készséged fejleszd. Próbálj meg kérdezz-felelek módon beszélgetni. Például, ha egy kérdéssel nyitsz egy témát, akkor azt lehet boncolgatni, de ha a másik félnek az a téma kínos, vagy unalmas, akkor nyiss új témát pl:

- És mondd csak, te szereted az amerikai focit?

- Nem igazán...

(ilyenkor érdemes leállni a témával, mielőtt elkezdene unatkozni, amíg magyarázod, hogy mi a jó benne, ez, meg az. Viszont, ha a kérdésed alapja személyes, akkor azt megoszthatod vele, ha mersz kitárulkozni. Lásd:

- Én játszok egy csapatban, itt (Mondjuk) Békéscsabán.

- Na, az jó. (Ilyenkor, ha a téma rád terelődik, készülj fel, hogy kérdezni fog. Átadod neki az irányítást.)

- És milyen posztot töltessz be a csapatba? Mióta vagy tag? Sérültél már meg? stb...

(És ez addig mehet, amíg ő nem oszt meg veled valamit, ekkor a te kezedbe kerül a vezetés, de ha nem érdeki a téma és nem kezd kérdezősködni, akkor te kérdezz valamilyen más téma irányába.) Pl:

- Képzeld láttalak tegnap a buszon. Merre mentél?

Ha egy téma viszont érdekli már a kezdetektől, az azt jelenti, hogy sinen vagy. Néhány téma, amiről a nők imádnak beszélni: Kapcsolatok, ruhák, helyek (kávézó, klubb, kocsma, disco, sétálóutca stb...), különféle nosztalgiák (VIDÁM emlékek egy-egy alkalomról, buliról, gyermekkorukról stb...) férfiak... (de ezt szigorúan csak egymás közt). Ha egy ilyen témát sikeresen tudsz nyitni, és mind a ketten elegendő infót adtok-kaptok egymástól, akkor jól elbeszélgethettek. Minél inkább ismeritek egymást, annál könnyebben lehet szív irányba kanyarítani a témákat. Lelkizések stb. Azokat nem nagy bravúr már "járás" szintre emelni. Vannak bizonyos kritikus pillanatok, amikor berosálhatsz pl. 1. Félsz megszólítani. 2. Félsz hozzáérni. 3. Félsz felvenni vele a kapcsolatot chaten, telefonon 4. Félsz randira hívni. 5. Félsz megcsókolni. 6. Félsz lefeküdni vele. 7. Félsz a gyerekvállalástól. 8. Félsz feleségül venni.

Minden ilyen pillanatnak eljön az ideje, de ne hamarkodd el ezeket, mert akkor túl rámenős leszel, de ami még fontosabb ne is nyújtsd túl sokáig ezeket a radikálisabb lépéseket pl: Beszélgettek, beszélgettek, jól elvagytok, de sose hívtad még el randevúra. Egyszer csak közli veled, hogy egy mit tudom én Huanitó elhívta randevúra és jajj, de jó, mert össze jön vele. Ez van akkor, ha baráti zónába kerülsz, mert ha nem teszed meg ezeket a lépéseket szépen idejében, akkor a lány már nem tud rád másként, csak barátként tekinteni. Tegyük fel, hogy egy liftben összekerülsz egy nagyon szimpatikus lánnyal. Összenéztek és csönd szinte megesz mind a kettőtöket, de kínotokba sem szóltok egymáshoz. A lány közben várja, hogy te kezdeményezz, MERT MINDIG A FÉRFINEK KELL KEZDEMÉNYEZNI. Ha nem mered megszólítani, még az ilyen kínos pillanatokban sem, akkor egy gyáva nyúlnak fog tartani és ezt el is könyveli magában. Amikor ilyen pillanat adódik, mindíg meg kell tenni az első lépést. Még egy dolog: A nő érzelmibb lény, mint a férfi. Ezért van az, hogy könnyebben bele tudnak szeretni valakibe, akit még nem is láttak, mint a férfiak. A férfit pedig általában a látvány fogja meg. Mind a két nemnek szüksége van látásra és hallásra, stb.. re, hogy komolyan vegyék a kapcsolatot, tehát, ha csetelsz, akkor próbálj meg mihamarabb élőben is találkozni vele. Amit viszont ezzel igazán mondani akartam, hogy szinte mindegy, hogy nézel ki. A lányoknak van sok előítélete mindenféle pasikról, de róluk meg azt kell tudni, hogy NEM TUDJÁK MIT AKARNAK. Lehet karvaj orrod, hiányozhat egy fogad, lehet bajszod, lyukas fülcimpád attól még képesek beléd szeretni, mert nekik nem az számít, hogy nézel ki (mondjuk ezzel nem azt mondom, hogy legyél 150 kg., vagy nézz úgy ki, mint egy hajéktalan), hanem, hogy milyen embernek tart a viselkedésed alapján. Szóval nehogy azt hidd, hogy egy gyönyörű nőnél alapból nincs esélyed, mert mundjuk pattanásos vagy, és a jobb karod 10 centivel hosszabb, mint a bal, meg hogy vézna vagy stb...

BÍZZ MAGADBAN. Nem kell izgulni, izzadni, dadogni, ha egy lánnyal beszélsz, mert nem esz meg. Gondold azt, hogy egy spanod, akit ezer éve ismersz, csak persze lány, és csinos. Ha félsz egy lánytól az jelzés neki, hogy neked ő tetszik és azt hiszed nincs esélyed nálla... (Ami "cuki", de a lányoknak nem egy cuki, szeretnivaló fiu kell, aki mondjuk papucs is, hanem egy tökös, belemenős fickó, aki a maga ura és nem fél semmitől.) ha nem félsz egy fikarsznyit sem, akkor azt mondja magában, hogy "Nem semmi ez a srác. Még csak nem is izgult, pedig ma a legdögösebb ruhámat vettem fel. Biztos sok szép lánnyal volt már dolga."

Én kb. ennyit tudok mondani egyelőre, de ezek nagyon alap ismeretek. Neten több könyvnyi tanácsot találsz ilyen, olyan oldalakon (Nem mind hasznos tanács, érdemes vele vigyázni. Bevallom olvastam belőlük, mert önbizalomhiányos voltam csajozás terén, de nekem bevált).

2013. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: azért komoly pszichológiai problémákra utal, ha valaki ilyen leírások alapján ismerkedik :D
2013. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sándorjános ***** válasza:
Öreg, ha önbizalomhiányos voltam, mert általános iskolában mindíg szekáltak a többiek, akkor szerintem ez érthető is. Egy lány se tekintett rám normális emberként, hanem mint egy szörny, vagy valamilyen idegen létforma. Esélyek nélkül a tapasztalatszerzésre (mert automatikus elutasítással csak negatív véleményem alakult ki magamról) valahogy pótolni kellett. Amúgy köszönöm szépen jól elvagyok a barátnőmmel... és nem hiszem, hogy őrültebb, vagy pszichopatább lennék, mint más.
2013. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok mint a hatos
2021. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!