Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feminim bi pasiként, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminim bi pasiként, hogy a fenébe ismerkedjek lányokkal, nőkkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt, kapcsolatot, családot, de mintha esélytelen lennék az egészre. Nem vagyok egy macho férfias jellem, de, próbálok őszinte lenni, de egyszerűen nem megy. Mit csináljak másként?

2013. aug. 3. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
keress domina csajokat..
2013. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak én nagyon szeretet hiányos vagyok. Nem tudom, hogy létezik-e olyan domina lány, aki szeretet is tudna adni és nem csak kutya módon irányítani akarna.
2013. aug. 3. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Bár ő nem bi, vagyis nem tudok róla, csak azt tudom hogy nem tud nőket összeszedni. Mármint ismerkedés az könnyen megy neki, csak nem lesz belőle sose semmi.
2013. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De attól még miért feminin? Én nőiesebb vagyok, sokkal inkább érzem magam nőnek, mint pasinak. Ez leginkább a reakcióimon érzendő. El hiszem, hogy egy full hetero lánynak ez ijesztő lehet, de, nem értem, miért, hogy amikor mindenhol az jön, hogy a lányok leginkább egy meleg pasit akarnak kapcsolatilag, akkor miért nem találok egy normális lányt?
2013. aug. 5. 08:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Haverom is ilyen, tök nőiesen viselkedik, és ez egyáltalán nem jön be a csajoknak. Persze néha jó amikor lelkizni kell hogy megérti őket meg satöbbi, de egy ilyen pasiról nem tudják elképzelni hogy megfogja őket és feldobja a konyhapultra és keményen megrakja. A nőknek meg ez kell.
2013. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de ettől még nem tudom, mit csináljak! Egyszerűen nem vagyok olyan típus, nem is esik jól úgy bánni a nőkkel, nem is tudnék, pasikkal meg nem akarok kapcsolatot, ők mondjuk nem is akarnak velem, csak szexet.
2013. aug. 5. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nehéz lesz, de azért ne add fel. A nők sem egyformák, lehet hogy valaki pont olyat keres amilyen te vagy.
2013. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nikol.T. ***** válasza:

Nőként írom:

A nők - még ha gyakran panaszkodnak is a meg nem értettség miatt - 85%-a - bevallva vagy bevallatlanul (!) - férfias pasit keres, mert ez egyszerűen a heteroszexualitásból adódik. Legyen a Férfi gyengéd, kedves, figyelmes, és mint egy barátnő, olyan megértő, de legyen "megkapó", sokszor határozott, és legalább egyes esetekben "ütőképesen" Férfi is! (És az utóbbit tekintve nekünk a "jó szerető" csak egy részlege lehet az egésznek, vagyis még ezt is ki lehet ütni más, nagyon ütőképes dolgokkal. De az férfias vonás legyen.)

Ahogy a hetero férfiak 85%-a - szintén bevallva, vagy bevallatlanul - nőies nőt keres. Legyen az a Nő bár piercinges, agyon tetovált, vagy egyéb módon "nőietlenül" karizmatikus, de a lényében legyen benne az a nőiesség - a mozgásában, a gesztusaiban, a szexualitásában, a kedvességében, a szeretetében, vagy bármilyen más téren - ami legalább egy-egy jelentős ponton megkapó lehet egy hetero Férfi számára.

Talán érted: bi nőt kell keresned, vagy olyan heterót, aki eddig mind lelkileg, mind fizikailag el volt nyomva és hanyagolva, mert neki lehetsz Te a megváltás. Ugyanakkor az utóbbiakat tekintve nemcsak bátortalan, visszahúzódó, lefelé tekintő nőket kellene keresned, de egyenesen ellenséges-szerű ijedt tekintettel, szinte nőietlenül törtető módon maga elé nézve haladó nőket kellene, akik sajnos épp a félszük és a zárkózottságuknál fogva azt a benyomást keltik, hogy a legkevésbé kíváncsiak bármire, a saját dolgukon kívül. Pedig ez egy olyan piszok nagy önvédelmi megnyilvánulás a részükről, ami még csak nem is szándékos.

Szóval nehéz helyzetben vagy, mert nem vagytok sokan se mint „bi” emberek, és még kevésbé, mint szeretetéhes, félszeg lelkivilágúak, és a hetero nőknek is egy olyan táborát kellene keresni, akik első blikkre nem csak visszahúzódók, de szinte „elidegenültek” Miközben ez utóbbi ránézésre egyáltalán nem biztos (sőt!), hogy a zsánered lenne

Épp ezért – és mindenek mellett – javaslom használni modern világunk „találmányát”, az online társkeresőket, ahol több 1000ezer, vagy akár több millió ember közül a mindenféle szűrések és vakvágányok után (vagyis nem 3 nap alatt!) megtalálnád, akit keresel! És ezt hetero, még aránylag fiatal (34), ám a hatalmas empátiája és a szakmája miatt nagyon sok nem hagyományos értelemben vett dolgot megismerő nőként írom - a legjobbakat kívánva!

2013. aug. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!