Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit válaszolnál arra az egyre...

Mit válaszolnál arra az egyre gyakoribb jelenetre, mész a dolgodra, utcai késes cigányfalka állja el az utat és belédkötnek - Olyan csúnyán nézel! /Mit nézel? /Mit vigyorogsz?

Figyelt kérdés
Vagy beszélgetsz egy ismerősöddel a buszon és hogy "mit mozog az állad"? Milyen cigánykötözködéssel, támadással szoktatok még találkozni és mi vált be?
2013. aug. 28. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért ez a késes eset durva... Ha körbeállnának,magabiztosan és pókerarccal elnéznék az egyik irányba,azt mondva,hogy 'Á,rendőrség?Pont jókor' És nagyon gyorsan áttörném a falat és csak rohannék.


A buszos nem durva,ott a sofőr is segíthet. Vonaton már gázos...

2013. aug. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam megelőzni mindig is a bajt.

Fiatalon, szal 14-18 között én kérdeztem.

Szal mentem ki én is az állomásra aztán mikor megláttak már vették elő a kést.

Mentem tovább aztán közel érve megkérdeztem, h mennyi az idő meg h ugye még nem ment el a vonat?

Totál kizökkentette őket, aztán megkérdeztem ők mennek e.

Végül eldumáltunk, a végén még kezet is fogtunk.

Most meg már, h elég jól megizmosodtam meg küzdősportoltam nagyon nem mernek belém kötni, ha igen akkor is becsicskulnak végül, mert gerinctelen szar az összes, csapatban van csak nagy pofájuk.

2013. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyszer kötöttek belém sajnos kés is volt náluk! Én falun nevelkedtem és ott azt tanultam hogy üss te elsőnek! Jártam már akkor is küzdősportra így tudtam hogyan és hova kell ütni ahhoz hogy tuti ne álljon fel! Megkerestem köztük a legnagyobb szájú kötekedő bunkót és az kapott erre a többi csak hezitált, a vége az lett hogy eloldalogtak! Teszem hozzá oltári mákom volt hogy ennyivel megúsztam!
2013. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelővas mindig van a traktorban úgyhogy faszra szedném őket.
2013. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha egyedül vagyok,akkor max nyomnék valami monológot.

Ha viszont valaki van velem,akit meg kell védeni,akkor másképpen reagálok.

2013. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!