Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mész be holnap dolgozni?...

Miért mész be holnap dolgozni? Miért mennél be, ha lenne munkád?

Figyelt kérdés

Ti mire szoktatok gondolni olyan munka közben, amit nem szívesen csináltok, vagy ha már hulla fáradt vagy és mennél haza? Mi tartja benned a lelket?

Illetve ha munkanélküli vagy, akkor miért mennél be dolgozni akármilyen melóra?


2013. jún. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj, valamiből meg kell élnem, és vannak sokkal rosszabb helyek, munkák az enyémnél.
2013. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ma is be kellett mennem, mert annyi a munka, hogy nem győzzük a rendes munkaidőben, így hétköznap 10-12 órázom, és néha (mint pl. ma) még hétvégén is bemegyek 5-6 órára...

Mindezt az abszolút minimálbérért, amiből lejön a telefonköltség (munka miatt használt, 8-10 ezer forint) és a bérletem (22.400,- Ft)... Szóval gondolhatjátok.

Hogy miért csinálom? Mert a szakvizsgák előtt ennél jobb munka/fizetés arány szinte elképzelhetetlen, még örülhetek is, hogy egyáltalán kapok valamit, és nem én fizetem magam után a járulékaimat... Szóval erre szoktam gondolni.

2013. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne azért mennék be, hogy jelentősen több pénz kapjak, mint amennyi a segély.És kizárólag addig csinálnám, míg a főnök nem b@sz át.Ergo, kifizetetlen túlóra, saját pénzből munkahelyi telefonálás, kifizetetlen útiköltség szóba sem jöhet.Amíg csak ilyen ajánlatot kapok, addig inkább maradok a seggemen.Ja és neeem, nem kell nekem milliós fizetés, csak

becsületes!

2013. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogy miért? inkább miért ne?

azért hogy fenntudjam tartani a jó életszínvonalamat..

2013. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, gondolod, hogy ez jó megoldás, amit csinálsz?

- elmennek az éveid, nem szerzel tapasztalatot, így munkát is nehezebben kapsz majd

- az adófizetők pénzén élősködsz, és értéktelen életet élsz

- halálra unhatod magad és/vagy ellustulsz, eltunyulsz.


Szerintem elég undorító a hozzáállásod...

2013. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Biztos van az a "munkaszínvonal", ami alatt tényleg nem 'érdemes/szabad' bemenni, de amit a 2. válaszoló írt, sajnos még nincs ott. Sajnos rengetegen dolgoznak így, egyszerűen nincs más lehetőségük. Valamiből viszont enni kell.

2013. jún. 4. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!