Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudok tenni? Ha társaságba...

Mit tudok tenni? Ha társaságban vagyok, nem tudok hozzászólni semmihez. Csak hallgatok, de nem tudok semmit mondani.

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne járj társaságba.
2013. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy megfelelő társaságban. Ha abban lennél, erőlködés nélkül tudnád mit mondj.
2013. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Csak a nagyon közel állókkal tudok bátran beszélni (velük is keveset). Ez is csak akkor megy, ha már több ideje ismerjük egymást. Mondjuk egy éve.

Ha valami jó ötlet lenne ez ellen, az engem is érdekelne.

2013. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tájékozódj, h tudj újat mondani! Vagy ha olyan témákról beszélgetnek, ami téged nem érdekel, keress más társaságot!
2013. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én is így vagyok, nagy társaságba nagyon félénk leszek, zavarban vagyok, ha beszélni kell, míg, ha kettesben vagyok, akár tök idegennel is rengeteget tudok beszélni.
2013. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!