Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok mondani bevált beszédté...

Tudtok mondani bevált beszédtémákat, amiről pl. bárkivel el tudok beszélgetni a suli folyosólyán vagy egy táborban?! (Többi lent! Aki értelmesen válaszol felpontozom! ) 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy szájú,kicsit félénk és visszahúzódó vagyok. Nehezen nyílok meg társaságban, és a legrosszabb, hogy ha közelednek felém és megszólítanak nincs hozzáfűzni valóm és unalmasnak, barátságtalannak gondolhatnak. Ne értsétek férre, szerencsés vagyok, mert sok barátom van, a barátaim körében persze nyitott vagyok és sokat hülyéskedek, néha és vagyok a leghangosabb. De idegenek között leblokkolok és merev leszek. Szívesen mesélek, de nehezen tudom kifejezni magam... Olyan szeretnék lenni, aki mindenkivek könnyen elbeszélget, fiúkkal is könnyen barátkozik és ki szereték alakítani egy beszédstílust. Tudom, hogy sok gyakorlás kérdése és mivel ez nem megy nekem egykönnyen meg kell eröltetnem magam...
2013. aug. 23. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

mintha én irtam volna ezt.. :/

18L

2013. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
suliról, haverokról, zenéről, filmekről, tanárokról, tantárgyakról, jövőbeli tervekről, hobbiról, bármiről ami laza téma. szerintem fontos, hogy ne negatív véleményt nyilvánítsunk meg pláne első benyomásnak. tehát ne a rossz időjárásról beszélj, hanem azokról a dolgokról, amik felvidítanak, és ami mások arcára is mosolyt csalhat. így legkönnyebb kapcsolatot építeni. :)
2013. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem szeretsz olvasni! Nagyon nagy segítség lenne nem csak a kifejezések,megfogalmazások terén hanem némi emberismeret, a beszédtéma valamint a kommunikáció terén. Mindenki zárkózott az idegenekkel szemben ami természetes dolog.Nem várható el egy 15/L-tól,hogy idősebb korosztállyal is ugyanúgy beszélgessen mint a sajátjával! Bár én nem szeretem a beszélgetős tévé műsorokat de ha téged érdekel akkor érdemes lenne élő tereferés előadásokat nézned.
2013. aug. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, a hasznos válaszokat! :)

Hát, szoktam olvasni, bár a nyáron hanyagoltam :S

2013. aug. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!