Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jövőre leszek középiskolás....

Jövőre leszek középiskolás. Ti mit tennétek, hogy beilleszkedjetek?

Figyelt kérdés
Megpróbálnátok nyomulni, megismerkedni minél több emberrel, vagy először... nem is tudom... hozzácsapódnátok egy olyan társasághoz, akik már rég ismerik egymást? (A jelenlegi sulimban tök jöl elvagyok, de senki nem jön ugyanabba a suliba az ismerőseim közül. :( )

2013. szept. 1. 00:53
 1/5 anonim válasza:
Ne próbálj meg más lenni aki vagy mert azt úgy is észreveszik egy idő után, add önmagad és ne légy túl nyomulós. Aki kedvelni fog azzal úgy is jóban lesztek :) Kb ennyit tudok mondani
2013. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen viselkednék, mint, ahogy tettem is ezt sok-sok éve, mikor középiskolába mentem.
2013. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem szoktam előre kigondolni. Bekerülsz egy új társaságba, és ha senki nem szólít meg, akkor megszólítasz te valakit, aki szimpatikus. Kb. Ennyi.
2013. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tóthbenji válasza:
Ez nem igy müködik hogy húúhaaa hogyan illeszkedjek be , menjél úgy oda hogy saját magadat adod senki miatt nem legyen másmilyen a viselkedésed és hogyha valami amit kérnek ellentmond a személyiségeddel akkor azt ne csináld , ne legyél olyan hanem szard le őket :DD ennyi kb egy idő után ugyis mindenki látni fogja hogy nem vagy egy büdös csicska aki mindenkinek próbál megfelelni igy lesz egy pozitív kisugárzásod ami tök bejövős és hidd el utána megtalálnak az emberek :)
2013. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most tisztlappal indulhatsz, uj embereket ismerhetsz meg es az lehetsz aki akarsz ugysem ismer meg senki nemtudjak milyen vagy igazabol de azert ne jatszd meg magad annyira.az fontos hogy ne legyel szegyenlos es nagyon csendes mert az erosebbek kikezdenek,probalj vicces lenni ugy biztos sok baratod lesz:)
2013. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!