Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az Ön középiskolás gyermeke...

Ha az Ön középiskolás gyermeke nemi erőszakot, vagy gyilkosságot követne el, hogy viszonyulna hozzá a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Felkeresné a sértettet, vagy annak hozzátartozóit?
2013. aug. 21. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnék eléjük állni a szégyen miatt.. De a gyerekem mellé sem tudnék állni, hogy támogassam.
2013. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem vertem meg a fiamat, de ha ezt tenné azt hiszem valami nálam elpattanna az agyamban és addig verném míg mozog.. Nem mennék a másik családhoz, mert iszonyatosan szégyellném magam... Ha gyilkolna akkor számomra a gyerekem is halott lenne. Ugyanis mindig is úgy neveltem, hogy mások letét elvenni se jogunk se engedélyünk nincs rá.. Az erőszakot végképp nem érteném, mert soha nem voltunk egy erőszakos, alkoholista család, így ilyen képet otthon nem láthatott..
2013. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

Nem.


A mondás szerint az okos ember más hibájából tanul, a hülye ember a sajátjáéból sem. Az hogy 14 évesnél idősebb gyerek ezt belátja-e vagy sem, nem a szülő, hanem az amerikamajmoló társadalom hibája.

2013. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Akármit is követne el akkor sem hagynám cserben,főleg azért nem, mert valahol az én hibám is lenne ha ilyen emberré válna! Ez alól egy kivétel van! Ha drogozna! Akkor először megpróbálnék segíteni,ha nem megy akkor megtagadnám! Számomra ez az egyetlen megbocsáthatatlan bűn,a drogozás!
2013. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Felkészíteném, hogy a következő 30 évben minden este visszakapja majd ezt a kis nemi erőszakot a cellatársaitól!!
2013. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem,hogy lenne bátorságom felkeresni őket. Levélben azonban feltétlen bocsánatot kérnék tőlük. Tudom ezt nem lehet megbocsájtani, de valamilyen módon még is tudtukra szeretném adni a rettentő nagy sajnálatomat.
2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Az interneten - pláne egy anonim oldalon - tegeződünk.


Úgy viszonyulnék hozzá, hogy akkor vonuljon a sittre. Majd az a 15-20 év amit ott ül talán nekem is elég lesz, hogy feldolgozzam...

2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

4: " Ez alól egy kivétel van! Ha drogozna"


Nálam viszont pont fordítva van. Ha drogos, akkor segíteni akarnék, mert az nem olyan, hogy egyik napról a másikra befejezi valaki. Akkor betegként tekintenék rá, aki nem képes úrrá lenni a szenvedélyén.

Ha gyilkos vagy erőszaktevő, akkor arra nincs mentség. Tudta, hogy bűn, akkor bűnhődjön.

2013. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

# 4


Milyen elb*szott világnézet ez már meg ne haragudj?!


Ha a fiad megerőszakolna és megölne egy ártatlan lányt azt megbocsájtanád neki, ha elszívna a haverjaival egy füves spanglit egy buliban akkor megtagadnak?


Szűz anyám borogass....

2013. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

Az a baj, hogy túl összetett ez a kèrdès. Most itt könnyü mondogatni, hogy hulljon a fèrgese, de a valóságban szerintem a legtöbb anya tèrden állva könyörögne, hogy ne bántsák a gyerekèt. Mert szereti, ismeri minden jó tulajdonságát ès erröl a piedesztáról mèg egy gyilkos is nehezen esik le.


Persze, bünhödnie kell, de szerintem egy eröszakoló sosem hibás "teljesen". Az átlag, normál ember nem tesz ilyet, aki igen, annak vagy nagyon elszúrták az èrzelmi nevelèsèt vagy pszichès hajlammal született - tulajdonkèppen ezèrt nem hibás. Más

2013. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!