Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen társasági lehetőségek...

Milyen társasági lehetőségek vannak Fehérváron fiatal felnőtteknek, ami nem bulizás, hanem valami értelmes időtöltés?

Figyelt kérdés
Kocsma, disco, nyugdíjasklub, szövőkör és varróklub, egyház és bármi vallásos, meg ilyenek kizárva.

2013. szept. 1. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Fehérváron az egész társasági élet már több éve meg van halva. Max. be lehet ülni valahova meginni valamit meg beszélgetni.
2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy én is ezt tapasztalom, akár én próbáltam indítani valamit, akár máshova szerettem volna menni. Csak gondoltam, hátha másnak jobb tapasztalata van.
2013. szept. 1. 20:23
 3/3 anonim válasza:

Lehet házibulit szervezni, ami nem csak a bulizásról szól.

Kártyázni, és szépen vitatkozni. Persze, ehhez társaság is kell.Ha, megpróbálnátok valahol elindítani /pl. Kodolányi/biztosan lennének jelentkezők! Nem reklámozom, de a paleo klubban, sok barátra tettem szert..

2013. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!