Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést, egy ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy új iskolába kerültem,és van egy lány,aki érdekesnek tűnik,és szeretném megismerni.Csak az a baj,hogy ő nem is a mi osztályunkba jár.Folyton a barátaival van,ezért nem merek csak úgy oda menni hozzá,mert amúgy is szégyenlős vagyok.Hogyan tudnék vele beszélgetést kezdeményezni?
2013. szept. 2. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt a témát hozd fel, ami miatt érdekesnek tűnik. Pl.: "Szia, láttam, hogy tegnap a Bűn és bűnhődés volt a kezedben, amikor sétáltál a folyosón. Nekem is ez a kedvenc könyvem, de ma már elég kevesen olvassák a mi korosztályunkból, úgyhogy nagyon megörültem, amikor láttam, hogy te is olvasod. Hol tartasz? Hogy tetszik?"

Innen tovább lehet vinni a beszélgetést azon a vonalon, hogy milyen könyveket olvas, szeret-e olvasni, mi a hobbija, stb...

Ugyanezen az elven szólítsd meg akkor is, ha valami más miatt találod érdekesnek, mondjuk mert ugyanolyan akármije van, mint neked, stb. Szóval érted, na.

2013. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát,ötletnek nem rossz,csak nem láttam még olyan közös dolgot amit szóba tudnék hozni :D A facebook-os ismerkedést meg hanyagolni akarom,mert ha valami hülyeséget vagy bántót írok,kínos lesz másnap találkozni...
2013. szept. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!