Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismeretlen lány "felszedése"....

Ismeretlen lány "felszedése". Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég előfordult velem, hogy héven szemeztem egy nagyon szép lánnyal. Éreztem rajta, hogy bejövök neki, de nem tudtam hogy megszólítani, vagy, hogy mit tehetnék ilyen helyzetben, ami nem is bunkó és nem is tűnök nagypofájúnak tőle... Szóval ebben a helyzetben mit lehet csinálni, ami azért visszafogott, de éreztetem vele, hogy szívesen megismerném. Fiúk: mit tennétek?, lányok: minek örülnétek ebben a helyzetben, vagy mi jönne ilyenkor be nektek? :) Köszi a segítséget.

2013. júl. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia . Menj oda hozzá és kezdj vele ismerkedni. Nekem most nyáron tetszett egy fiú idősebb volt nálam és én írtam neki névtelen levelet xd. tudom hogy ez gáz és gyerekes, xd ne csináld ezt! de ! én mentem oda hozzá ismerkedni rendesen, és láttam hogy bejövök neki de nem mert hozzám jönni... úgy hogy hagytam . a fiúknak kell kezdeményezni hiába izgulsz, mert énis izgultam de megtettem főleg hogy lány vagyok. Ha nem mersz oda menni hozzá akkor majd más megy oda. Ha nem mersz oda menni hozzá akkor azt hiszi hogy nem tetszik neked, ezért elmegy, vagy maximum kezdeményez ő. De a te helyedben oda mennék hozzá. Te vagy a fiú nektek kell kezdeményezni mindig.
2013. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat:) Természetes, hogy én akartam kezdeményezni, csak azt nem tudom, hogy ilyen helyzetben, hogyan lehet, ami bejön a lánynak is... ;)
2013. júl. 29. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mondd azt neki, hogy "szia, x (keresztnév) vagyok. Már többször láttalak itt a héven és nagyon megtetszettél." Erre majd hebeg valamit, hogy hú, meg hű. Akkor vedd vissza a szót, és mondd meg neki, hogy szeretnéd megismerni. Aztán beszéltesd, majd hívd el valahova.

Csak magabiztosan és őszintén, a cinikus vicceket felejtsd el. Mosolyogj is, de ne vigyorogj idétlenül. Talán rágózz előtte, az ellazít.

2013. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mindegy de valahogy kezdeményezz,nehogy úgy járj mint én. Volt egy lány akit 3 alkalommal is láttam és eléggé szemezgettünk meg stb, de gyáva voltam odamenni hozzá... Elhatároztam hogy na majd legközelebb. És természetesen azóta egyszer sem láttam!
2013. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Na ja! Én is úgy jártam, mint az utolsó! "Na majd holnap elkápráztatom..." Soha többé nem láttam. Úgyhogy szedd össze magad és ne gyarapítsd a "táborunkat"!!! Mindent bele!
2013. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!