Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondjak telefonba, ha...

Mit mondjak telefonba, ha rejtett szám hív?

Figyelt kérdés
Tudom,hülye kérdés de...már 6 éve van telefonom,de eddig csak családtagokkal beszéltem...ha rejtett számról hívnak mit mondjak?Csak mert nagyon nyomasztó helyzetben érzem magam,ha idegen hív és...nem tudom.Miket szoktak ilyenkor telefonba mondani az emberek?Normális válaszokat!
2013. szept. 5. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
..."Hallloou?"... :D
2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én ilyenkor vagy nem veszem fel, vagy a következőképpen szólok a telefonba:"Igen, tessék?"-és megvárom, míg bemutatkozik a másik fél, mert amíg nem tudom, hogy ki keres, addig nem mutatkozom be.

ha van szám és nem tudom ki az, akkor szoktam még e-mellé bemutatkozni.

2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én fel se veszem,irassa ki a szamat ha akar valaki valamit.
2013. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zeu ***** válasza:

"Haló tessék?" Ennyi, bőven belefér akárki keressen. Ha ismered csezd le amiért nem írja ki :D


Egyébként én sem szoktam felvenni az ilyet, csak szökőévente 1x. Egyik ilyen alkalommal felvettem, és éppen a helyi polgármesteri hivatalból kerestek egy munkaajánlattal XD azóta ott dolgozom... szóval megéri felvenni őket (hivatali telefonok alapból rejtettel hívnak)


A múltkor meg egy nénikével beszélgettem el a helyi E-on problémáiról mert véletlenül engem hívott helyettük, komolyan mondom ilyen jól régen szórakoztam, beletelt tíz percbe mire felfogta hogy nem az vagyok akinek az ügyfélszámát be kellene diktálnia :)

2013. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani: "hallo?" vagy hogy "tessék?". Hány éves vagy? Tudod a telefonok nem olyan régóta tudnak olyat, hogy kiírják számot. Szerinted a régi vezetékesekbe hogy szóltunk bele? Soha nem tudtuk, hogy ki hív. Mai gyerekek... :D Pedig még én is fiatal vagyok.
2013. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Huszonéve, még az Ericson T 10-es idején egyszer úgy vettem fel, hogy Lóvári sintértelep, tessék! Szép kis románc lett a vége.
2013. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem miért kell ennyire félni a rejtett számoktól. Felveszed halló, kivel beszélek? Ha nem mondja el kicsoda, vagy honnan jött leteszed szó nélkül. Ha olyat mond, ami nem érdekel megmondod, hogy köszönöm, nem érdekel, majd leteszed. Ennyire féltek az utcán is? Hogy rátok néz valaki idegen? Még ennyi ideggyenge embert...
2013. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szólj bele,hogy:"kecskeméti repülőtér,tessék!"

"idegosztály,tessék!.....

2013. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5-nek igaza van.

Ne legyél már ekkora balfék! :)

Ki a fenét érdekel,hogy nem ír ki számot?

Hallo,tessék,aztán jó idő van.

Itthoni vezetékes semmit nem írki,munkahelyeken,irodákban rengeteg vezetékes van,senki ne vegye fel,mert nem ír ki számot?

Röhej,bakker.

És mi van,ha valami jó munka,vagy akármi fontos lehet ismerős például bajban van,és olyanról hív,amin nincs bekapcsolva a híváskijelzés...

Fel kell venni,azért telefon. :)

Szerintem tök ciki,ha valaki nem veszi fel,ha nincs szám,fosós csíra.

44F

2013. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én be szoktam mutatkozni, nincs mit szégyellnem a nevemen :D "Halló, X Y vagyok."

A barátainak nyilván nem mutatkozik be az ember a telefonban, úgyhogy ez egyben jelzi neki, hogy fogalmam sincs, ki ő.


Ez mindig arra készteti a másik felet, hogy ő is azonnal a nevét mondja. (Van olyan is, hogy ismerős hív így feledékenységből, de ő is azonnal közli így, hogy kicsoda, és nem épít arra, hogy, mondjuk, felismerem a hangját.) Így egy pillanat alatt tiszta lesz a kép.

2013. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!